1. Program MdM
  2. >
  3. Aktualności
  4. >
  5. Gdzie warto zamieszkać w Krakowie?

Gdzie warto zamieszkać w Krakowie?

widok na osiedle wielicka

Kraków od wielu lat znajduje się w czołówce na liście miast atrakcyjnych do zamieszkania. Badania rynku nieruchomości pokazują, że chcielibyśmy mieszkać blisko śródmieścia, ale coraz bardziej doceniamy bliskość terenów zielonych. Dużo pracujemy, chcemy zaoszczędzić czas na dojazdy, a przy tym szukamy miejsca do wypoczynku i rekreacji.

Poszukując wymarzonego mieszkania, zwłaszcza w urokliwym Krakowie, warto przejrzeć oferty deweloperów, które są coraz bardziej atrakcyjne. Z uwagi na stale rosnące wymagania, deweloperzy starają się spełniać nasze oczekiwania i podejmują realizacje ciekawych inwestycji. Niestety niewiele z nich spełnia jednocześnie kryterium bliskości centrum i kryterium bliskości terenów zielonych. Dzielnica Śródmieście nie może poszczycić się atrakcyjnymi ofertami przede wszystkim z uwagi na wysokie ceny oraz przewagę rynku wtórnego. Warto szukać mieszkania w sąsiednich dzielnicach, zwłaszcza z łatwym dojazdem. Mają one często konkurencyjne ceny i przyciągają nowoczesnymi rozwiązaniami architektonicznymi. Ciekawą ofertę możemy znaleźć na stronie www.apartamentywielicka.pl

zdjecie osiedla wielicka

Poznaj dewelopera przed zakupem mieszkania

Niewielu deweloperów w Polsce tak rozsądnie realizuje plany inwestycyjne, jak firma WAN S.A. z siedzibą w Warszawie, Krakowie i Gdańsku. Stabilność firmy gwarantuje Certyfikat Wiarygodności Biznesowej, którym niewiele firm deweloperskich może się poszczycić. Warto zwrócić na to uwagę, aby inwestycja w wymarzone mieszkanie była bezpieczna. Firma oferuje mieszkania z sektora premium. Wpisują się one w gusta nabywców i cieszą popularnością od początku inwestycji. Więcej o firmie możemy dowiedzieć się na stronie www.apartamentywielicka.pl

inne ujecie osiedla wielicka

Apartamenty Wielicka Kraków

W Krakowie dużą popularnością do zamieszkania cieszy się dzielnica Bieżanów-Prokocim. Jest ona oddalona zaledwie o 3 km od Śródmieścia. Znajdziemy tam atrakcyjne apartamenty z oferty dewelopera WAN S.A. Inwestycja ta otrzymała I miejsce w kategorii najlepsza inwestycja w Krakowie na portalu RynekPierwotny.pl. Jej niewątpliwe zalety to:

  • Lokalizacja. Bliskość terenów zielonych: zabytkowego Parku Jerzmanowskich oraz Parku Aleksandry. Bliskość centrum i autostrady A4.
  • Ciekawe rozwiązania architektoniczne. 
  • Szeroka oferta metrażu apartamentów. Od 26 do 59m2 w II etapie inwestycji.

Jeśli jesteście zainteresowani mieszkaniem w Krakowie, warto sprawdzić, czy Apartamenty Wielicka są jeszcze dostępne, klikając link www.apartamentywielicka.pl.

trzecie zdjęcie przedstawiające osiedle wielicka

Facebook