1. Program MdM
  2. >
  3. Aktualności
  4. >
  5. „Osiedle na Zdrowiu” – miejsce do życia

„Osiedle na Zdrowiu” – miejsce do życia

W ostatnim czasie powstaje dużo inwestycji związanych z nieruchomościami. Jedna z nich będzie powstawać w Łodzi, chociaż za jej realizacje odpowiedzialność bierze jedna z grup deweloperskich pochodzących z warszawy – WAN.

Przebieg

Dzięki tej inwestycji, na runku nieruchomości pojawi się prawie 100 nowych mieszkań w 10 budynkach o trzech kondygnacjach każdy. Oprócz tego plany zawierają także zbudowanie 2 domów jednorodzinnych , tym razem z dwoma kondygnacjami, i 1 budynek mający służyć jako sklep wielobranżowy. Oprócz samych lokalów, na lokatorów czekać będą również miejsca postojowe (naziemne), w bliskiej odległości.

Zgodnie z planami rozpoczęcie całego procesu miało przypaść w marcu 2017 r., a koniec pierwszego etapu po koniec 2018 roku.

Zalety

Pojawienie się tej inwestycji gwarantuje dużo zalet, z których korzystać będą mogli przyszli lokatorzy. Pierwszą z nich jest bezpieczeństwo. Cały teren ma być ogrodzony oraz zamknięty. Do tego wszystko będzie pod stałym monitoringiem. Na usytuowanie inwestycji wybrano zielone tereny, w których sąsiedztwie znajdują się jedynie domy jednorodzinne. Sam plan mieszkań wskazuje, że każde posiadać będzie na własność trochę zielonej przestrzeni (taras/ogródek). Chociaż wydawać by się mogło, że okolica zieleni oznacza mieszkanie bardzo daleko od centrum miasta, w rzeczywistości dojazd jest szybki i bezproblemowy. Tak samo będzie względem przyszłej zachodniej obwodnicy.

Osiedle na Zdrowiu z lotu ptaka

Lokalizacja

Inwestycja mieszkaniowa powstaje w miłej, zielonej i cichej lokalizacji. Najważniejszymi punktami związanymi z miejscem budowy są:

  • Centrum – centrum Łodzi znajduje się w odległości około 5 km. Od samej Manufaktury mieszkańców będą dzielić zaledwie 4 km, które można przejść na pieszo. Sama ul. Piotrkowska jest niewiele dalej ponieważ 5,4 km.
  • Zachodnia obwodnica – plany informują, że będzie ona oddalona o 1 km od osiedla. Dzięki temu ludzie szybko będą mogli wydostać się z miasta i skierować na jedną z autostrad.
  • Oddzielenie od miasta – na wschód od inwestycji znajduje się rzeka Ner, zaś na jej południu port lotniczy.
  • Rozrywka – Jeśli komuś będzie mało zieleni, jako alternatywę może wybrać się do znajdującego się blisko Parku na Zdrowiu. Od samego Zoo da się dotrzeć już po przebyciu 2,6 km.

Inwestycja „Osiedle na Zdrowiu”, to nowy dom w obrębie zielenie, a opisana jest przez powyższe informacje.

Facebook