1. Program MdM
  2. >
  3. Aktualności
  4. >
  5. Pożyczki online bez opłat

Pożyczki online bez opłat

Chwilowo gorsza sytuacja finansowa powoduje, że potrzebujesz ekspresowo dodatkowej gotówki? Sprawdź możliwość otrzymania darmowej pożyczki online z RRSO 0%. Pożyczki takie oferowane są przez kilkanaście firm działających na terenie Polski. Pomogą Ci wyjść z trudnej sytuacji finansowej a przy tym nie zapłacisz kosztów obsługi pożyczki.

Nie zapłacisz prowizji, odsetek, ani dodatkowych kosztów, otrzymując pożyczkę nawet na 60. Mówiąc jeszcze prościej: oddajesz dokładnie tyle ile pożyczysz. Jakie warunki należy spełnić, aby pierwsza pożyczka online zawarta przez chwillowki była w pełni darmowa?

Pierwszy warunek: jesteś nowym klientem

Firmy pożyczkowe oferują darmowe pożyczki online dla nowych klientów, którzy nigdy wcześniej nie korzystali z usług firmy. To idealny sposób na przyciągnięcie i zbudowanie relacji z klientem, taki klient dużo chętniej wraca do korzystania z usług firmy pożyczkowej. Zna już zasady obowiązujące w danej firmie oraz ma do niej zaufanie po zrealizowaniu wcześniejszej umowy. Klienci zyskują, natomiast zastrzyk gotówki, którą mogą przeznaczyć na dowolny cel. Zazwyczaj jest to remont mieszkania, wyjazd na wakacje a czasami zakup nowego samochodu. Co ważne, zastrzyk tej gotówki nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami wynikającymi z obsługi transakcji, prowizji czy też odsetek od umowy. Jeśli pożyczka zostanie spłacona w terminie to będzie ona w pełni darmowa. To jest właśnie drugi warunek.

Drugi warunek: spłacisz pożyczkę w wyznaczonym terminie

Większość firm pożyczkowych udziela darmowych kredytów na krótki okres czasu. Często jest to 14 lub 30 dni, rzadziej jest to okres dłuższy np. 60 dni. Ale również takie pożyczki można znaleźć, gdzie otrzymujemy pieniądze na dwa miesiące bez opłat. Co jeśli przekroczymy termin spłaty pożyczki online? Wówczas przestanie ona być darmowa. Każda firma udzielająca takich pożyczek, umieszcza w umowie zapisy dotyczące przekroczenia terminu spłaty. Najczęściej jeśli przekroczymy wyznaczony termin, chociaż o jeden dzień, będzie wiązało się to z koniecznością spłaty pożyczki razem ze standardowym oprocentowaniem. W przypadku dalszego zwlekania ze spłatą pożyczki, musimy liczyć się z poważniejszymi konsekwencjami jak wysyłane monity (oczywiście, płatne) a w dalszej kolejności umieszczenie naszych danych w bazach dłużniczych. Może to nieść duże konsekwencje przy staraniu się o kredyt w przyszłości.

Jak bazy są sprawdzane przy darmowej pożyczce?

Procedura weryfikacji baz przy darmowych pożyczkach nie różni się znacząco od procedury przy innych pożyczkach. Dane klienta zostaną zweryfikowane przez przelew weryfikacyjny (1 grosz), a następnie analizie poddana zostanie historia kredytowa. W przypadku zaległości lub problemów ze spłatą kredytu w przeszłości, możemy mieć problem z uzyskaniem darmowej pożyczki online. Dodatkowo weryfikowane są również takie bazy KRD czy też bazy dłużników ERIF. Jeśli, nie znajdują się tam negatywne informacje możemy być spokojni o przyznanie Nam pożyczki. Dodatkowo warto zaznaczyć, że terminowa spłata darmowej pożyczki bardzo pozytywnie wpłynie na Naszą zdolność kredytową i będzie dobrym punktem wyjścia do budowania pozytywnej historii kredytowej w przyszłości.

Facebook