1. Program MdM
  2. >
  3. Forum
  4. >
  5. Dofinansowanie

Dofinansowanie

Rafał
2017-09-25 12:06
Witam, potrzebuję konkretnych informacji dotyczących uzyskania dofinansowania do kredytu.  Nie da się tego dofinansowania uzyskać drogą elektroniczną: Internet, telefon? Albo chociaż w urzędzie miasta? Czy wniosek o przyznanie dofinansowania muszę złożyć przed zakupem mieszkania czy po zakupie też mogę? W formularzu wniosku który jest w internecie trzeba podać metraż mieszkania oraz cenę, z tym że mieszkania dopiero poszukuję, nie mam jeszcze wybranego więc podanie tej informacji jest niemożliwe. Będę wdzięczny jeśli ktoś wyjaśni jakoś prosto jak krowie na miedzy, wszystkie moje wątpliwości.
2017-09-25 14:46
Dzień dobry, wniosek o dofinansowanie z programu należy złożyć razem z wnioskiem o kredyt w banku. W programie bierze udział 14 instytucji finansowych, których listę znajdzie Pan tutaj: https://mdmprogram.com/banki/. Składając wniosek musi mieć Pan wybraną nieruchomość i podpisaną umowę przedwstępną lub umowę rezerwacyjną, gdyż są to niezbędne dokumenty do wyliczenia wysokości dopłaty oraz sprawdzenia, czy dana nieruchomość spełnia kryteria ustawy. Dokładnie opisaną całą procedurę znajdzie Pan tutaj: http://mdmprogram.com/aktualnosci/jak-uzyskac-doplate-mdm-procedura-w-pigulce/. Dopłaty nie można uzyskać na nieruchomość, której jest Pan już właścicielem, dlatego przeniesienie własności nie powinno mieć miejsca przed złożeniem wniosku i uzyskaniem środków.
2017-09-28 10:04
szkoda ze to nie dzial wsecz. bo z chęcią wziąłbym dopłatę na moje mieszkanie kupione 3 m-ce temu. a tak zgapiłem się z formalnościami i lipa. co najmniej kilkanaście tysięcy przepadło!
Odpowiedz
Dodaj odpowiedź
Opis:
Podpis:
Dodaj nową odpowiedź
<<
<
Strona 1 z 1
>>
>

Facebook