1. Program MdM
  2. >
  3. Forum
  4. >
  5. refinansowanie rodzina na swoim

refinansowanie rodzina na swoim

rodzina na swoim
2017-06-26 17:59
witam, czy zajmujecie się też programem rodzina na swoim? czy można srefinansować ten kredyt, jak ma się jeszcze dopłaty? czy można coś zrobić, by nie był on tak bardzo drogi?
2017-06-28 09:03
O TO JA TEŻ JESTEM CIEKAWA! MÓJ BRAT MA TEN KREDYT, TO JEST JAKAŚ MASAKRA. ONI PŁACĄ PRAWIE O 1/3 WYŻSZĄ RATĘ NIŻ MI WYLICZYLI W BANKU TERAZ, ŻE DOSTANĘ Z MDM. JAK MOŻNA TO JAKOŚ OBNIŻYĆ TO BARDZO CHĘTNIE SIĘ DOWIEM. JESTEM TEŻ CIEKAWA, CZY MDM TEŻ BĘDZIE POTEM DROGI JAK RODZINA NA SWOIM?
2017-06-28 18:09
W przypadku refinansowania kredytów hipotecznych z rodziną na swoim sporo informacji można znaleźć na stronie: http://refinansowanie-rodzina-na-swoim.pl/ - polecamy tam zajrzeć. Generalnie nic nie stoi na przeszkodzie, by refinansować kredyt hipoteczny. Należy jednak obliczyć, czy faktycznie to się opłaca - banki za refinansowanie pobierają dodatkowe opłaty (prowizję itp.), musimy także zapłacić za zmiany w księdze wieczystej. Nasi doradcy chętnie pomogą, wystarczy wypełnić formularz: http://mdmprogram.com/ Jeśli chodzi o refinansowanie kredytów z MdM - większość z nich została wzięta w okresie, gdy marże i oprocentowanie były na niższym poziomie, niż w latach 2007-2012. Jednak bardzo możliwe, że z czasem ich refinansowanie będzie opłacalne. Musi jednak skończyć się okres uzyskiwania dopłat, gdyż zmiana banku w "między czasie" oznacza konieczność oddania dopłaty.
2017-06-29 15:37
to z mdm też tak może być, że będzie drogi?
2017-06-30 10:29
no jasne, że tak. przecież kredyty majom oprocentowanie o zmienne WIBORY, jak one podskoczą to rata kredytu też. przecież to jest oczywiste. na razie stopy są rekordowo niskie i niżej już raczej nie będzie. tylko refinansowanie nie będzie opłacalne przez pierwsze 5 lat bo utracisz dopłatę.
Odpowiedz
Dodaj odpowiedź
Opis:
Podpis:
Dodaj nową odpowiedź
<<
<
Strona 1 z 1
>>
>

Facebook