1. Program MdM
  2. >
  3. Forum
  4. >
  5. Zarejestrowanie działalności pod adresem mieszkania z MDM

Zarejestrowanie działalności pod adresem mieszkania z MDM

Jola
2017-07-08 00:19
Witam, od roku prowadzę działalność gospodarczą (tylko w podmiocie leczniczym), która zarejestrowana jest na mój poprzedni adres. W maju narzeczony dostal dofinansowanie z mdm i kupilismy mieszkanie (on jest jedynym kredytobiorca). Zameldował mnie pod nowym adresem a teraz ja chcialabym zmienic adres siedziby działalności (jest to tylko adres korespondencyjny, pracy nie wykonuję w domu). Czy mogę zmienić adres na adres mieszkania z mdm bez obaw o konieczność zwrotu dofinansowania?
2017-07-10 14:22
Zapraszamy do artykułu http://mdmprogram.com/aktualnosci/prowadzenie-firmy-w-mieszkaniu-z-mdm/, gdzie dokładnie omówiliśmy prowadzenie działalności w mieszkaniu z dopłatą MdM. Zamieściliśmy w nim informacje, jak może wyglądać prowadzenie firmy, aby nie skutkowało utratą dofinansowania.
2017-07-14 20:23
Czytałam ten artykuł. Interesuje mnie jednak kwestia tego, ze jest to mieszkanie narzeczonego. I czy on może prawnie może zgodzić sie aby dzialalnosc byla zarejestrowana na ten adres.
2017-07-15 11:44
Najlepiej jeśli w tym indywidualnym przypadku skontaktuje się Pani z BGK. Gdyby to narzeczony chciał zarejestrować swoją firmę sytuacja wyglądałaby inaczej. Jednak w tym wypadku najlepiej uzyskać wiążącą informację od BGK.
Odpowiedz
Dodaj odpowiedź
Opis:
Podpis:
Dodaj nową odpowiedź
<<
<
Strona 1 z 1
>>
>

Facebook