1. Program MdM
 2. >
 3. Alior Bank

Alior Bank

eurobank-logo

Alior Bank
Ocena: 3 (ilość ocen: 15)

Pomoc ze strony państwa dla Polaków szukających swoich czterech ścian stała się realna, dzięki programowi „Mieszkanie dla Młodych”. Pomysłodawcy programu zwracając uwagę na to, że Polacy mają różną sytuację, jeśli chodzi o zarobki, postanowili wprowadzić do programu kilka znaczących zmian. Dzięki nowelizacji ustawy programu „MdM” te zmiany stały się możliwe do wprowadzenia i dało to możliwość do comiesięcznych rekordów składanych wniosków o dofinansowanie. Stało się tak, ponieważ we wprowadzonych zmianach uwzględnione zostały pary nie będące w formalnym związku małżeńskim, jak i single oraz położono szczególny nacisk na dofinansowania dla rodzin wielodzietnych, czyli z trójką lub większą ilością pociech. Oprócz szerokiego wachlarza odbiorców dofinansowania, jest również spory wybór jeśli chodzi o banki biorące udział w programie „MdM”, takim bankiem jest również Alior Bank SA, ceniony za wyznaczanie nowych kierunków rozwoju polskiej bankowości.

Kredyt MdM w Alior Bank SA – oferta

Alior Bank uczestniczy w programie Mieszkanie dla Młodych od 3 lutego 2014 roku. Zaletą w przypadku kredytu w Alior Banku jest zawieszenie spłaty kapitału do 6 miesięcy w roku, co przekłada się nawet do 5 lat. To bardzo duża wygoda dla kredytobiorcy i pomoc w razie problemów ze spłatą.

Dodatkowe możliwości:

poprzez Alior Bank SA można sfinansować również wykończenie nieruchomości lub otrzymać pieniądze na zakup garażu.

Ważne informacje:

wiek najstarszego kredytobiorcy i okres kredytu powinny przekraczać 65 lat, wstępna decyzja o kredycie jest wystawiania w ciągu jednego dnia; kredyt mogą ubiegać się też 3 gospodarstwa domowe, w których jest nie więcej jak 6 osób. Ci z klientów, którzy uzyskują dochody za granicą również mogą starać się o dofinansowanie w Alior Banku.

O Alior Bank

Historia Alior Banku udowadnia, jak szybko może rozwinąć się bank w naszym kraju, ponieważ funkcjonuje on od 2008 roku, kiedy to uzyskał on zezwolenie na utworzenie banku przez Komisję Nadzoru Finansowego. Już po roku działalności Alior Bank otrzymał nagrodę programu „Inwestor w Kapitał Ludzki” oraz „Najlepszego miejsca pracy 2009”. Bank też może się poszczycić wprowadzeniem pierwszej w Polsce płatności online. 2010 rok też obfitował w nagrody dla banku. Zajął on pierwsze miejsce w zestawieniu banków mających swoją ofertę w kredytach hipotecznych, a według miesięcznika „Forbes” w 2010 roku zajmował on drugie miejsce w rankingu „Najlepszy bank dla firm”.

Działalność, produkty i usługi

Oferta jaką kieruje Alior Bank SA jest uniwersalna. Mogą z niej skorzystać zarówno klienci indywidualnie, jak i biznesowi. Poprzez fachowe podejście i nowatorstwo obecnie posiada ponad 3 miliony klientów i obsługuje 126 tysięcy firm. Obecnie posiada na terenie całego kraju sieć ponad tysiąca placówek. Alior Bank posiada rozbudowaną bankowość internetową i ponadto jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku.

Opinie o MdM Alior Bank

 • Maciek

  Głupio się przyznać, ale ich reklamy mnie przekonały. poszedłem do oddziału i się nie zawiodłem. Sprawdziłem wszystkie inne możliwości i rzeczywiście byli najtańsi

 • tomasz

  Alior miał zawsze świetną ofertę. tak naprawdę to dzięki nim wyszliśmy na prostą dzięki pomocy przy spłacie kredytów jakieś 3 lata temu. teraz mogłem sobie pozwolić na hipoteke i bonus mdmu. polecam!

 • Anna

  haha po reklamie? ale oferty to zawsze mieli spoko, wskoczyli mocno w rynek i szukają swojego miejsca

 • marysia

  Polecam! gorąco polecam! świetni są. już pal licho z obsługą, warunki takie, że nikt nie przebije

 • Jan

  na szczęście mieszkanie dla młodych zasady ma bardzo klarwne. Alior mdm wspiera tak samo mocno jak inne banki i ma naprawdę ciekawą ofertę. z żoną uzyskaliśmy tam najlepsze warunki kredytu i jesteśmy zachwyceni

 • Tirofan

  Mieszkanie dla Młodych w Alior bank to był strzał w dziesiątkę. Znalazłem nieruchomość która spełniała warunki MdM w Płocku i już się cieszę własnym mieszkaniem. Bardzo dobrze, że dopuścili w końcu mieszkania z rynku wtórnego w mniejszych miejscowościach.

  • PawełEK

   no ok może i fajnie, że na rynek wtórny rozszerzyli ale nie powiesz mi że alior ma niby taką dobrą ofertę. osobiście to sprawdzałem i wcale u nich nie jest tak dobrze. bardzo dużo liczą sobie za ubezpieczenia i prowizję za udzielenie kredytu. już o wiele lepiej bps się pod tym względem sprawdził!

 • typowy

  Jestem chyba typowym Polakiem z typowymi, katalogowymi zarobkami bo przeszedłem wszystkie banki i wszędzie dostałem praktycznie to samo. w Alior bank MdM okazał się tylko mniej skomplikowany i dlatego na niego się zdecydowaliśmy. Ot szczególna obsługa, tym wygrali.

 • doradca

  Alior połknął BPH. czy to będzie duża zmiana? czy ceny kredytów hipotecznych spadną? Może jeszcze lepiej przygotują się do pierwszego stycznia i oferta na Mieszkanie dla Młodych przebije wszystko.

 • zdziwion

  jakoś ostatnio cicho, nie było reklam o mdm 2017 w alior banku

 • Klara Wells

  skoro pekao ma się skupić na firmach, to nie odpuści sobie Mieszkania dla Młodych?

  • mysia

   ale pekao to hociaż marka świadcząca o jakości. a alior? potrafi tylko ludzi naciągać na prowizje, opłaty itp. nic w tym banku na spokojnie nie załatwisz

 • Maciek

  alior- najsłabszy bank w Polsce jeżeli chodzi o warunki dla klientów. nawet na ich stronie jest mnustwo informacji, ale rzadnych konkretów. wszystko ukryte i niejasne

Facebook