1. Program MdM
  2. >
  3. Alior Bank

Alior Bank

eurobank-logo

Alior Bank
Ocena: 3 (ilość ocen: 16)

Pomoc ze strony państwa dla Polaków szukających swoich czterech ścian stała się realna, dzięki programowi „Mieszkanie dla Młodych”. Pomysłodawcy programu zwracając uwagę na to, że Polacy mają różną sytuację, jeśli chodzi o zarobki, postanowili wprowadzić do programu kilka znaczących zmian. Dzięki nowelizacji ustawy programu „MdM” te zmiany stały się możliwe do wprowadzenia i dało to możliwość do comiesięcznych rekordów składanych wniosków o dofinansowanie. Stało się tak, ponieważ we wprowadzonych zmianach uwzględnione zostały pary nie będące w formalnym związku małżeńskim, jak i single oraz położono szczególny nacisk na dofinansowania dla rodzin wielodzietnych, czyli z trójką lub większą ilością pociech. Oprócz szerokiego wachlarza odbiorców dofinansowania, jest również spory wybór jeśli chodzi o banki biorące udział w programie „MdM”, takim bankiem jest również Alior Bank SA, ceniony za wyznaczanie nowych kierunków rozwoju polskiej bankowości.

Kredyt MdM w Alior Bank SA – oferta

Alior Bank uczestniczy w programie Mieszkanie dla Młodych od 3 lutego 2014 roku. Zaletą w przypadku kredytu w Alior Banku jest zawieszenie spłaty kapitału do 6 miesięcy w roku, co przekłada się nawet do 5 lat. To bardzo duża wygoda dla kredytobiorcy i pomoc w razie problemów ze spłatą.

Dodatkowe możliwości:

poprzez Alior Bank SA można sfinansować również wykończenie nieruchomości lub otrzymać pieniądze na zakup garażu.

Ważne informacje:

wiek najstarszego kredytobiorcy i okres kredytu powinny przekraczać 65 lat, wstępna decyzja o kredycie jest wystawiania w ciągu jednego dnia; kredyt mogą ubiegać się też 3 gospodarstwa domowe, w których jest nie więcej jak 6 osób. Ci z klientów, którzy uzyskują dochody za granicą również mogą starać się o dofinansowanie w Alior Banku.

O Alior Bank

Historia Alior Banku udowadnia, jak szybko może rozwinąć się bank w naszym kraju, ponieważ funkcjonuje on od 2008 roku, kiedy to uzyskał on zezwolenie na utworzenie banku przez Komisję Nadzoru Finansowego. Już po roku działalności Alior Bank otrzymał nagrodę programu „Inwestor w Kapitał Ludzki” oraz „Najlepszego miejsca pracy 2009”. Bank też może się poszczycić wprowadzeniem pierwszej w Polsce płatności online. 2010 rok też obfitował w nagrody dla banku. Zajął on pierwsze miejsce w zestawieniu banków mających swoją ofertę w kredytach hipotecznych, a według miesięcznika „Forbes” w 2010 roku zajmował on drugie miejsce w rankingu „Najlepszy bank dla firm”.

Działalność, produkty i usługi

Oferta jaką kieruje Alior Bank SA jest uniwersalna. Mogą z niej skorzystać zarówno klienci indywidualnie, jak i biznesowi. Poprzez fachowe podejście i nowatorstwo obecnie posiada ponad 3 miliony klientów i obsługuje 126 tysięcy firm. Obecnie posiada na terenie całego kraju sieć ponad tysiąca placówek. Alior Bank posiada rozbudowaną bankowość internetową i ponadto jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku.

Opinie o MdM Alior Bank

Facebook