1. Program MdM
  2. >
  3. Deutsche Bank SA

Deutsche Bank SA

deutsche-bank-logo

Deutsche Bank SA
Ocena: 3.7 (ilość ocen: 10)

Jednym z czynników, na który zwracamy uwagę rozważając wzięcie kredytu – również tego objętego programem Mieszkanie dla Młodych jest podejście banku do opieki nad środkami finansowymi klientów. Tych z nas, którzy ufają wieloletniemu doświadczeniu instytucji finansowych na rynku międzynarodowym oraz cenią sobie orientację na sukces finansowy klientów może przekonać oferta przygotowana przez Deutsche Bank SA, który od lat czuwa nad środkami i kredytami klientów detalicznych, przedsiębiorstw, korporacji i instytucji finansowych. Czego możemy oczekiwać jako kredytobiorcy?

Kredyt MdM Deutsche Bank – oferta

Do programu MdM Deutsche Bank dołączył 10 czerwca 2014 roku, a warunki cenowe, które proponuje potencjalnym kredytobiorcom są oparte na dotychczasowej ofercie hipotecznej banku. Kredyt MdM Deutsche Bank to 4 pakiety, które różnią się między sobą przede wszystkim wysokością marży uzależnioną między innymi od wybranych przez kredytobiorcę produktów dodatkowych.

  • Minimalna kwota kredytu: nie mniej niż 50% ceny nabywanej nieruchomości.
  • Okres kredytowania: od 15 lat.
  • Formy spłacania kredytu: raty malejące lub raty równej wielkości; wakacje kredytowe obejmujące 1 ratę w danym roku (nawet 12 rat w ciągu trwania okresu kredytowania).
  • Prowizja: uzależniona od wybranego pakietu.

Dodatkowe możliwości:

jeden z czterech pakietów do wyboru (wybrane różnice):

1. Pakiet Standardowy – marża: od 2,90%, w przypadku skorzystania z dodatkowych produktów Banku, takich jak: rachunki db Life, db Invest lub db Elite wraz z wpływami miesięcznymi z tytułu uzyskania dochodu, karta kredytowa lub ubezpieczenie od utraty pracy (rachunek i karta kredytowa muszą być utrzymywane przez cały okres kredytowania), prowizja za udzielenie kredytu: 2%.

2. Pakiet Inwestycyjny – marża: od 1,90%, produkty wchodzące w skład pakietu – rozwiązania inwestycyjno-ubezbieczeniowe wskazane przez bank, niewypełnienie warunków związane z podniesieniem marży, prowizja za udzielenie kredytu: brak.

3. Pakiet Ubezpieczeniowy – marża: od 1,90%,
produkty wchodzące w skład pakietu: rozwiązanie inwestycyjno-ubezpieczeniowe wskazane przez banku lub rachunek osobisty (db Life, db Invest lub db Elite) z wpływami miesięcznymi z tytułu wynagrodzenia, dowolna karta kredytowa Deutsche Bank, niewypełnienie warunków związane z podniesieniem marży, prowizja za udzielenie kredytu: brak.

4. Pakiet Ubezpieczeniowo-Inwestycyjny – marża: od 1,80%, produkty wchodzące w skład pakietu – wskazane przez bank rozwiązanie inwestycyjno-ubezpieczeniowe na określonych warunkach, rachunek osobisty i karda kredytowa Deutsche Bank utrzymywane przez min. 5 lat od dnia wypłaty kredytu lub jego pierwszej transzy, niewypełnienie warunków związane z podniesieniem marży oraz koniecznością zapłaty prowizji, prowizja za udzielenie kredytu: brak.

O Deutsche Bank SA

Deutsche Bank SA jest częścią jednej z największych działających instytucji finansowych na świecie – Grupy Deutsche Bank, a swoje standardy opiera na praktykach największego niemieckiego Banku funkcjonującego od 1870 r. Deutsche Bank AG. W Polsce obecny jest od października 1995 roku i od tamtej pory nieprzerwanie obsługuje klientów indywidualnych oraz największe firmy z kraju i zagranicy, świadcząc również kompleksowe usługi doradztwa finansowego i szeroki wachlarz rozwiązań od instrumentów dłużnych, certyfikatów depozytowych aż po zarządzanie ryzykiem. Deutsche Bank rozwinął sieć swoich placówek, by obecnie obsługiwać klientów w niemal 170 placówkach stacjonarnych a także za pośrednictwem Internetu i Teleserwisu.

Działalność, produkty i usługi

Deutsche Bank oferuje szeroką gamę wygodnych rachunków oszczędnościowo rozliczeniowych zarówno klientom indywidualnym i biznesowym. Posiada w swojej ofercie atrakcyjnie oprocentowane depozyty, a także produkty kredytowe dopasowane do potrzeb klientów. Na szczególną uwagę zasługuje szeroka gama kart kredytowych i debetowych Visa oraz Mastercard powiązanych z atrakcyjnymi programami rabatowymi – w tym Programem Strefa Rabatów. Charakterystyczna dla banku jest również rozbudowana selekcja kredytów hipotecznych opartych o atrakcyjne rozwiązania, w tym kredyt MDM Deutsche Bank, który przewiduje kilka pakietów do wybory, tak by kredytobiorca dopasował usługi do swoich potrzeb.

Opinie o MdM Deutsche Bank SA

Facebook