1. Program MdM
 2. >
 3. Getin Noble Bank SA

Getin Noble Bank SA

getin-logo

Getin Noble Bank SA
Ocena: 3.5 (ilość ocen: 6)

Biorąc kredyt na mieszkanie planujemy wszystko bardzo dokładnie, a wymarzone cztery kąty chcemy mieć jak najszybciej. Dzięki programowi Mieszkanie dla Młodych jest to możliwe, a po nowelizacji ustawy dotyczącej programu, większa część Polaków może spokojnie planować swoją przyszłość w nowym lokum. Zainteresowanie programem nie dziwi nikogo kto zapoznał się z wprowadzonymi zmianami, ponieważ nowelizacja daje więcej możliwości nie tylko rodzinom wielodzietnym, ale również osobom nie mających potomstwa, jak i nie będącym obecnie w formalnym związku małżeńskim. Wybierając odpowiednie mieszkanie lub dom jednorodzinny, należy też wybrać odpowiedni bank, który tego kredytu udzieli zgodnie z programem MdM. Wśród banków biorących udział w programie jest Getin Noble Bank, cieszący się sporym uznaniem, pomimo niedługiej działalności.

Kredyt MdM Getin Noble – oferta

Getin Noble Bank SA rozpoczął współpracę z Bankiem Gospodarstwa Krajowego w ramach programu „Mieszkanie dla Młodych” w styczniu 2014 roku, a już w lutym rozpoczął udzielać kredytów hipotecznych wraz z dofinansowaniami z programu „MdM”. Ta szybka współpraca owocuje sporej ilości udzielanych kredytów na nowe mieszkania lub domy jednorodzinne, jak i te nieruchomości, które pochodzą z rynku wtórnego, a więc program, dzięki któremu można mieć własne cztery kąty, otworzył się na te grupę społeczeństwa, której nie stać na zupełnie nowe mieszkanie lub dom.

 • Finansowanie w ramach programu MdM: nawet do 95% wartości nieruchomości.
 • Okres kredytowania: do 40 lat.
 • Prowizja: 0%, a zmienność marży zależy od parametrów od 1,69%. Konieczne jest również ubezpieczenie na poziomie minimum 3,45% oraz wymagane jest założenie konta i przelew wynagrodzenia.

Dodatkowe możliwości:

Ocena zdolności kredytowej w Getin Noble Banku opiera się na: umowie o pracę – dochód z ostatniego miesiąca, umowa o dzieło/zlecenie: średnia z ostatnich dwunastu miesięcy, działalność gospodarcza: wymagane są dane z prowadzenia działalności z ostatnich 24 miesięcy i brana jest pod uwagę również działalność prowadzona poza granicami kraju.

O Banku Getin Noble

Getin Noble Bank Spółka Akcyjna ma za sobą niedługą historię działalności, ale prężnie i szybko zdobył zaufanie ogromnej części społeczeństwa. Początki jego istnienia sięgają 2004 roku, kiedy Getin Holding Górnośląski Bank Gospodarczy przekształcił się w Getin Bank. W 2009 roku Getin Bank połączył się z Noble Bankiem i dzięki temu powstał Getin Noble Bank SA. Od 2010 roku Getin Noble Bank znajduje się w gronie dziesięciu największych banków w Polsce, a obecnie jest drugim największym bankiem z większościowym polskim kapitałem.

Działalność, produkty i usługi

Oferta Getin Noble Bank skierowana jest przede wszystkim do indywidualnych klientów, małych i średnich firm, jak i dużych korporacji. Jak sam bank podkreśla, powstał on z połączenia, z jednej strony banku, który reprezentował pion bankowości detalicznej, czyli Getin Bank oraz z Noble Bank, którego oferta była skierowana dla najzamożniejszych klientów. Oprócz tego Noble bank posiada w ofercie wsparcie prawno-podatkowe, art banking oraz doradztwo w zakresie nieruchomości. Obecnie ponad 2,2 milionów klientów korzysta z usług Getin Noble Banku, a jego oddziałów w kraju jest ponad 550.

Opinie o MdM Getin Noble Bank

 • Zygi

  Byli najtańsi to ich wybrałem

 • Janek

  Jeden z chyba najbardziej budzących zaufanie banków u nas. Też macie takie poczucie? profeską bije na kiloter

 • igor

  to taki ich sposób na klienta, jakby tam sami anglicy pracowali. ale fakt, muszą mieć bardzo wysokie standardy.

 • alex

  bo ładnie ubrani ludzie i uśmiechnięci to już najlepsz bank? jak wybierałem swój kredyt to ofertę mieli z drugiej połówki, nie opłacało się. nie wiem co tak was tam zachwyca.

 • marek

  to nie wiem dlaczego tak taobie wyszło, mi dali najlepsze warunki, 2 lata u nich spłacam i żadnych problemów

 • rozczarowany

  Najlpesze warunki? chyba tam pracujesz:P

 • leszek

  ich oferta wypadła średnio. kredyt mdm getin noble banku nie robi wrażenia. sam bank wydaje się spoko, ale u konkurencji znaleźliśmy odrobine lepsze warunki. mamy małą zdolność kredytową i musimy wziąć pożyczkę hipoteczną na 20 lat, każda złotówka jest dla nas ważna

 • Ariela

  Kredyt na mieszkanie dla młodych to jakieś szaleństwo. I nie wiem skąd u leszka takie pomysły. Kredyt hipoteczny MdM getin noble banku był świetny. Mamy wysoką zdolność kredytową to może celują w klientów z wyższej półki:)

 • remek

  NIe miałem kasy na wkład własny to Getin podsunął mi świetne rozwiązanie. Dzieki specjalnemu ubezpieczeniu musiałem mieć tylko 10%, resztę finansowali sami. To było idealne rozwiązanie. Śpieszyliśmy się, żeby zdążyć jeszcze w 2016, bo na mdm 2017 nie chciało nam się czekać.

 • jem

  zosawiam 5 gwiazdek, lubię ten bank!

 • Zdzisław Komin

  ciekawe, czy do stycznia zdarzą z inna ofertą, w końcu mdm to spore pieniądze, a oni ruszają ze swoim bankiem hipotecznym

 • zosia

  dobrze wypromowana marka i tyle, jak dla mnie nic specjalnego

 • kazik

  getin noble to bank dla bogatych. nie ma tutaj miejsca dla przeciętnego Kowalskiego. przy moich zarobkach na poziomie 5 tys zł okazało się, że nie mam zdolności. wyciągnęli jakiś stary kredyt, z którym rzeczywiście dawno temu nawaliłem. ale głupi i młody byłem. teraz jestem człowiekiem statecznym i chce być traktowany poważnie. 1 gwiazdka ode mnie. na więcej nie zasłużyli!!!

 • mark&mark

  ktoś dał im 5 gwiazdek??? za co??? za bogate wnętrza chyba tylko i miłą obsługę. tak naprawdę niczym nie zaskakują a ich oferty są mocno poniżej przeciętnej

Facebook