1. Program MdM
  2. >
  3. Getin Noble Bank SA

Getin Noble Bank SA

getin-logo

Getin Noble Bank SA
Ocena: 2.9 (ilość ocen: 9)

Biorąc kredyt na mieszkanie planujemy wszystko bardzo dokładnie, a wymarzone cztery kąty chcemy mieć jak najszybciej. Dzięki programowi Mieszkanie dla Młodych jest to możliwe, a po nowelizacji ustawy dotyczącej programu, większa część Polaków może spokojnie planować swoją przyszłość w nowym lokum. Zainteresowanie programem nie dziwi nikogo kto zapoznał się z wprowadzonymi zmianami, ponieważ nowelizacja daje więcej możliwości nie tylko rodzinom wielodzietnym, ale również osobom nie mających potomstwa, jak i nie będącym obecnie w formalnym związku małżeńskim. Wybierając odpowiednie mieszkanie lub dom jednorodzinny, należy też wybrać odpowiedni bank, który tego kredytu udzieli zgodnie z programem MdM. Wśród banków biorących udział w programie jest Getin Noble Bank, cieszący się sporym uznaniem, pomimo niedługiej działalności.

Kredyt MdM Getin Noble – oferta

Getin Noble Bank SA rozpoczął współpracę z Bankiem Gospodarstwa Krajowego w ramach programu „Mieszkanie dla Młodych” w styczniu 2014 roku, a już w lutym rozpoczął udzielać kredytów hipotecznych wraz z dofinansowaniami z programu „MdM”. Ta szybka współpraca owocuje sporej ilości udzielanych kredytów na nowe mieszkania lub domy jednorodzinne, jak i te nieruchomości, które pochodzą z rynku wtórnego, a więc program, dzięki któremu można mieć własne cztery kąty, otworzył się na te grupę społeczeństwa, której nie stać na zupełnie nowe mieszkanie lub dom.

  • Finansowanie w ramach programu MdM: nawet do 90% wartości nieruchomości.
  • Okres kredytowania: do 35 lat.
  • Prowizja: 0%, a zmienność marży zależy od parametrów od 1,69%. Konieczne jest również ubezpieczenie na poziomie minimum 3,45% oraz wymagane jest założenie konta i przelew wynagrodzenia.

Dodatkowe możliwości:

Ocena zdolności kredytowej w Getin Noble Banku opiera się na: umowie o pracę – dochód z ostatniego miesiąca, umowa o dzieło/zlecenie: średnia z ostatnich dwunastu miesięcy, działalność gospodarcza: wymagane są dane z prowadzenia działalności z ostatnich 24 miesięcy i brana jest pod uwagę również działalność prowadzona poza granicami kraju.

O Banku Getin Noble

Getin Noble Bank Spółka Akcyjna ma za sobą niedługą historię działalności, ale prężnie i szybko zdobył zaufanie ogromnej części społeczeństwa. Początki jego istnienia sięgają 2004 roku, kiedy Getin Holding Górnośląski Bank Gospodarczy przekształcił się w Getin Bank. W 2009 roku Getin Bank połączył się z Noble Bankiem i dzięki temu powstał Getin Noble Bank SA. Od 2010 roku Getin Noble Bank znajduje się w gronie dziesięciu największych banków w Polsce, a obecnie jest drugim największym bankiem z większościowym polskim kapitałem.

Działalność, produkty i usługi

Oferta Getin Noble Bank skierowana jest przede wszystkim do indywidualnych klientów, małych i średnich firm, jak i dużych korporacji. Jak sam bank podkreśla, powstał on z połączenia, z jednej strony banku, który reprezentował pion bankowości detalicznej, czyli Getin Bank oraz z Noble Bank, którego oferta była skierowana dla najzamożniejszych klientów. Oprócz tego Noble bank posiada w ofercie wsparcie prawno-podatkowe, art banking oraz doradztwo w zakresie nieruchomości. Obecnie ponad 2,2 milionów klientów korzysta z usług Getin Noble Banku, a jego oddziałów w kraju jest ponad 550.

Opinie o MdM Getin Noble Bank

Facebook