1. Program MdM
  2. >
  3. Bank Ochrony Środowiska

Bank Ochrony Środowiska

bos-bank-logo

Bank Ochrony Środowiska
Ocena: 3.3 (ilość ocen: 8)

Wszyscy zainteresowani kredytem hipotecznym w ramach programu „Mieszkanie dla Młodych” stają w pewnym momencie przed ważną decyzją– finansowanie wiąże się przecież nierozerwalnie z wyborem banku, który towarzyszył nam będzie przez kolejnych kilka dekad. Taki wybór może być motywowany nie tylko warunkami, które dana instytucja nam proponuje, ale także wartościami i misją, jakie przyświecają konkretnemu bankowi. Bank Ochrony Środowiska kredyt MDM oferuje swoim klientom już od 2014 roku i jest idealnym wyborem dla tych z nas, którzy oprócz bezpieczeństwa swoich finansów zwracają uwagę na kwestie związane z ekologią. Dlaczego?

Kredyt MdM BOŚ Bank – oferta

Bank dołączył do programu MdM 31 marca 2014 roku, by w listopadzie ubiegłego roku uplasować się na 3. miejscu Rankingu Kredytów MDM serwisu Bankier.pl. Warunki kredytowania obejmują również szereg dodatkowych możliwości i korzyści dla potencjalnych klientów.

  • Finansowanie w ramach programu MdM: nawet do 90% wartości nieruchomości.
  • Okres kredytowania: od 15 do 35 lat.
  • Prowizja: możliwość obniżenia marży w przypadku skorzystania z dodatkowego produktu – karty kredytowej, rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego, pakietu ubezpieczeń.

Dodatkowe możliwości:

Możliwość otrzymania dodatkowych 5% na spłatę części kredytu, jeśli w ciągu 5 pierwszych lat kredytowania rodzina powiększy się o 3 lub kolejne dziecko.

O BOŚ Bank

BOŚ Bank SA jest polskim bankiem, który od 25 lat łączy z sukcesem innowacyjne produkty bankowe i kwestie związane ze świadomością ekologiczną. Od 1997 roku jest obecny na rynku podstawowym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie i od lat zdobywa liczne wyróżnienia potwierdzające wyróżniającą się jakość produktów i usług obecnych w jego ofercie. Unikalna filozofia eko, realizowana w formie finansowania ekologii stała się cechą, dzięki której bank zdobywa coraz większe rzesze klientów – zarówno indywidualnych jak i korporacyjnych. Bank Ochrony Środowiska od lat angażuje się w europejskie działania na rzecz zrównoważonego rozwoju, promując lokalne inicjatywy również z użyciem środków pochodzących z Unii Europejskiej. To instytucja, która systematycznie zwiększa swoją wartość poprzez akcjonariuszy po to, by zapewniać klientom elastyczne produkty z branży finansowej i – jednocześnie – umacniać swoją pozycję jako istotnego podmiotu finansowania ekologii w Polsce.

Działalność, produkty i usługi

Produkty oferowane przez BOŚ Bank są różnorodne i każdy z nich wiąże się z dużą ilością „zielonych korzyści” – jeden z flagowych produktów EKOkonto bez kosztów to możliwość prowadzenia rachunku bieżącego wolnego od opłat z dodatkowymi zniżkami na zakupy w sklepach sportowych. Warto zwrócić uwagę na możliwość obniżania kosztów związanych z poszczególnymi produktami, kiedy decydujemy się na kilka jednocześnie. Posiadacze karty kredytowej, ROR lub pakietu ubezpieczeń mogą cieszyć się niższą marżą, kiedy zdecydują się na kredyt MdM w BOŚ Bank. Dodatkowo wśród produktów znajdujemy korzystne rozwiązania dla klientów korporacyjnych zaangażowanych w przedsięwzięcia związane z ochroną środowiska – tym BOŚ proponuje preferencyjne warunki i udowadnia, że wspieranie proekologicznego biznesu to coś więcej, niż misja.

Opinie o MdM BOŚ Bank

Facebook