1. Program MdM
 2. >
 3. Bank Ochrony Środowiska

Bank Ochrony Środowiska

bos-bank-logo

Bank Ochrony Środowiska
Ocena: 3.57 (ilość ocen: 7)

Wszyscy zainteresowani kredytem hipotecznym w ramach programu „Mieszkanie dla Młodych” stają w pewnym momencie przed ważną decyzją– finansowanie wiąże się przecież nierozerwalnie z wyborem banku, który towarzyszył nam będzie przez kolejnych kilka dekad. Taki wybór może być motywowany nie tylko warunkami, które dana instytucja nam proponuje, ale także wartościami i misją, jakie przyświecają konkretnemu bankowi. Bank Ochrony Środowiska kredyt MDM oferuje swoim klientom już od 2014 roku i jest idealnym wyborem dla tych z nas, którzy oprócz bezpieczeństwa swoich finansów zwracają uwagę na kwestie związane z ekologią. Dlaczego?

Kredyt MdM BOŚ Bank – oferta

Bank dołączył do programu MdM 31 marca 2014 roku, by w listopadzie ubiegłego roku uplasować się na 3. miejscu Rankingu Kredytów MDM serwisu Bankier.pl. Warunki kredytowania obejmują również szereg dodatkowych możliwości i korzyści dla potencjalnych klientów.

 • Finansowanie w ramach programu MdM: nawet do 90% wartości nieruchomości.
 • Okres kredytowania: od 15 do 35 lat.
 • Prowizja: możliwość obniżenia marży w przypadku skorzystania z dodatkowego produktu – karty kredytowej, rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego, pakietu ubezpieczeń.

Dodatkowe możliwości:

możliwość otrzymania dodatkowych 5% na spłatę części kredytu, jeśli w ciągu 5 pierwszych lat kredytowania rodzina powiększy się o 3 lub kolejne dziecko.

O BOŚ Bank

BOŚ Bank SA jest polskim bankiem, który od 25 lat łączy z sukcesem innowacyjne produkty bankowe i kwestie związane ze świadomością ekologiczną. Od 1997 roku jest obecny na rynku podstawowym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie i od lat zdobywa liczne wyróżnienia potwierdzające wyróżniającą się jakość produktów i usług obecnych w jego ofercie. Unikalna filozofia eko, realizowana w formie finansowania ekologii stała się cechą, dzięki której bank zdobywa coraz większe rzesze klientów – zarówno indywidualnych jak i korporacyjnych. Bank Ochrony Środowiska od lat angażuje się w europejskie działania na rzecz zrównoważonego rozwoju, promując lokalne inicjatywy również z użyciem środków pochodzących z Unii Europejskiej. To instytucja, która systematycznie zwiększa swoją wartość poprzez akcjonariuszy po to, by zapewniać klientom elastyczne produkty z branży finansowej i – jednocześnie – umacniać swoją pozycję jako istotnego podmiotu finansowania ekologii w Polsce.

Działalność, produkty i usługi

Produkty oferowane przez BOŚ Bank są różnorodne i każdy z nich wiąże się z dużą ilością „zielonych korzyści” – jeden z flagowych produktów EKOkonto bez kosztów to możliwość prowadzenia rachunku bieżącego wolnego od opłat z dodatkowymi zniżkami na zakupy w sklepach sportowych. Warto zwrócić uwagę na możliwość obniżania kosztów związanych z poszczególnymi produktami, kiedy decydujemy się na kilka jednocześnie. Posiadacze karty kredytowej, ROR lub pakietu ubezpieczeń mogą cieszyć się niższą marżą, kiedy zdecydują się na kredyt MdM BOŚ Bank. Dodatkowo wśród produktów znajdujemy korzystne rozwiązania dla klientów korporacyjnych zaangażowanych w przedsięwzięcia związane z ochroną środowiska – tym BOŚ proponuje preferencyjne warunki i udowadnia, że wspieranie proekologicznego biznesu to coś więcej, niż misja.

Opinie o MdM BOŚ Bank

 • Feliks

  boś jest tak trochę z boku, trochę niedoceniany. sprawdziłem i nie żałuję. pełna profeska, wręcz rozpieszczają. Warunki też mieli najlepsze, a z żoną ledwo łapaliśmy się w ogóle ze zdolnością.

 • Wojtek

  dostałem od nich spoko ofertę, ktoś wie jak jest potem z hipoteka u nich?

 • franc

  przeszliśmy wszystkie banki, WSZYSTKIE i bos bank był najlepszy. najlpeszy pod chyba każdym względem. wszyscy pomocni, bylo zawsze mił, polecam

 • andzik

  fajnie, że wspierają różne akcje ochrony srodowiska i zagrożonych gatunków. działają też wśród dzieci <3

 • przemo

  taki troche średniak, ani najlepszy ani najgorszy

 • NN

  po czym Przemo wnosisz? mi bezkonkurencyjną dali ofertę

 • heniek

  przy programie mdm wkład własny nie jest tak dużym problemem. już bez dzieci możemy dostać 10 procent a potem to już tylko lepiej. kumpel ma trójkę i dostał 30 procent, przecież to prawie 1/3 całego kredytu. Własnie w bos-bank mdm wypadł mi najbardziej korzystnie. lecimy już z nim dwa lata i wszyscy mogą mi teraz zazdrościć.

 • remik

  BOŚ bank to chyba leci na fejmie. Zawsze było, że ma BOŚ bank najlepszy kredyt, jeżeli tylko dofinansowany jest przez rząd. Ciekawe co będzie jak się w 2018 MdM skończy…

 • stoik

  Patrzę i nie wierzę 🙂 Udział takiego mdmu w zarobkach bosiu to procent jakiś i nie może zaważyć na opłacalności całego przedsięwzięcia. Kredyt hipoteczny w boś ciągle będzie się opłacać nie tylko klientom, ale i bankowi, bo takie zobowiązania mają wysoki współczynnik spłacalności i nikt nie strzeli sobie w stopę, tylko będzie szukał klientów za wszelką cenę.

 • motorek

  Już nie mogłem więcej godzić się na to, żeby płacić 500 zł wynajmi i 400 czynszu. No ile można? boś bank kredyt hipoteczny dał mi taki, że mucha nie siada. zacznę spałcać swoje i będę miał dla siebie i rodziny, a nie komuś pieniądze miesiąc w miesiąc nosić

 • lokks

  A jak się buduje chatę to można też zastosować np pompę ciepła i będzie to rozliczone jako część MdM?

 • tyters POZNAŃ

  myłsałem, że bardziej będą wspierać OZE. to jest w końcu przyszłość

 • BenkaHoctw

  po przedstawieniu oferty na kredyt przy 10 tys własnego wkładu + pieniądzach z MdM można myśleć o negocjacjach z bankiem? a staraliśmy się prawie o 100 tys złotych. To są przecież duże pieniądze. Sytuacja nie powinna mocno zmienić do stycznia przecież

Facebook