1. Program MdM
 2. >
 3. Bank Ochrony Środowiska

Bank Ochrony Środowiska

bos-bank-logo

Bank Ochrony Środowiska
Ocena: 3.3 (ilość ocen: 8)

Wszyscy zainteresowani kredytem hipotecznym w ramach programu „Mieszkanie dla Młodych” stają w pewnym momencie przed ważną decyzją– finansowanie wiąże się przecież nierozerwalnie z wyborem banku, który towarzyszył nam będzie przez kolejnych kilka dekad. Taki wybór może być motywowany nie tylko warunkami, które dana instytucja nam proponuje, ale także wartościami i misją, jakie przyświecają konkretnemu bankowi. Bank Ochrony Środowiska kredyt MDM oferuje swoim klientom już od 2014 roku i jest idealnym wyborem dla tych z nas, którzy oprócz bezpieczeństwa swoich finansów zwracają uwagę na kwestie związane z ekologią. Dlaczego?

Kredyt MdM BOŚ Bank – oferta

Bank dołączył do programu MdM 31 marca 2014 roku, by w listopadzie ubiegłego roku uplasować się na 3. miejscu Rankingu Kredytów MDM serwisu Bankier.pl. Warunki kredytowania obejmują również szereg dodatkowych możliwości i korzyści dla potencjalnych klientów.

 • Finansowanie w ramach programu MdM: nawet do 90% wartości nieruchomości.
 • Okres kredytowania: od 15 do 35 lat.
 • Prowizja: możliwość obniżenia marży w przypadku skorzystania z dodatkowego produktu – karty kredytowej, rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego, pakietu ubezpieczeń.

Dodatkowe możliwości:

Możliwość otrzymania dodatkowych 5% na spłatę części kredytu, jeśli w ciągu 5 pierwszych lat kredytowania rodzina powiększy się o 3 lub kolejne dziecko.

O BOŚ Bank

BOŚ Bank SA jest polskim bankiem, który od 25 lat łączy z sukcesem innowacyjne produkty bankowe i kwestie związane ze świadomością ekologiczną. Od 1997 roku jest obecny na rynku podstawowym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie i od lat zdobywa liczne wyróżnienia potwierdzające wyróżniającą się jakość produktów i usług obecnych w jego ofercie. Unikalna filozofia eko, realizowana w formie finansowania ekologii stała się cechą, dzięki której bank zdobywa coraz większe rzesze klientów – zarówno indywidualnych jak i korporacyjnych. Bank Ochrony Środowiska od lat angażuje się w europejskie działania na rzecz zrównoważonego rozwoju, promując lokalne inicjatywy również z użyciem środków pochodzących z Unii Europejskiej. To instytucja, która systematycznie zwiększa swoją wartość poprzez akcjonariuszy po to, by zapewniać klientom elastyczne produkty z branży finansowej i – jednocześnie – umacniać swoją pozycję jako istotnego podmiotu finansowania ekologii w Polsce.

Działalność, produkty i usługi

Produkty oferowane przez BOŚ Bank są różnorodne i każdy z nich wiąże się z dużą ilością „zielonych korzyści” – jeden z flagowych produktów EKOkonto bez kosztów to możliwość prowadzenia rachunku bieżącego wolnego od opłat z dodatkowymi zniżkami na zakupy w sklepach sportowych. Warto zwrócić uwagę na możliwość obniżania kosztów związanych z poszczególnymi produktami, kiedy decydujemy się na kilka jednocześnie. Posiadacze karty kredytowej, ROR lub pakietu ubezpieczeń mogą cieszyć się niższą marżą, kiedy zdecydują się na kredyt MdM w BOŚ Bank. Dodatkowo wśród produktów znajdujemy korzystne rozwiązania dla klientów korporacyjnych zaangażowanych w przedsięwzięcia związane z ochroną środowiska – tym BOŚ proponuje preferencyjne warunki i udowadnia, że wspieranie proekologicznego biznesu to coś więcej, niż misja.

Opinie o MdM BOŚ Bank

 • Feliks

  boś jest tak trochę z boku, trochę niedoceniany. sprawdziłem i nie żałuję. pełna profeska, wręcz rozpieszczają. Warunki też mieli najlepsze, a z żoną ledwo łapaliśmy się w ogóle ze zdolnością.

 • Wojtek

  dostałem od nich spoko ofertę, ktoś wie jak jest potem z hipoteka u nich?

 • franc

  przeszliśmy wszystkie banki, WSZYSTKIE i bos bank był najlepszy. najlpeszy pod chyba każdym względem. wszyscy pomocni, bylo zawsze mił, polecam

 • andzik

  fajnie, że wspierają różne akcje ochrony srodowiska i zagrożonych gatunków. działają też wśród dzieci <3

 • przemo

  taki troche średniak, ani najlepszy ani najgorszy

 • NN

  po czym Przemo wnosisz? mi bezkonkurencyjną dali ofertę

 • heniek

  przy programie mdm wkład własny nie jest tak dużym problemem. już bez dzieci możemy dostać 10 procent a potem to już tylko lepiej. kumpel ma trójkę i dostał 30 procent, przecież to prawie 1/3 całego kredytu. Własnie w bos-bank mdm wypadł mi najbardziej korzystnie. lecimy już z nim dwa lata i wszyscy mogą mi teraz zazdrościć.

 • remik

  BOŚ bank to chyba leci na fejmie. Zawsze było, że ma BOŚ bank najlepszy kredyt, jeżeli tylko dofinansowany jest przez rząd. Ciekawe co będzie jak się w 2018 MdM skończy…

 • stoik

  Patrzę i nie wierzę 🙂 Udział takiego mdmu w zarobkach bosiu to procent jakiś i nie może zaważyć na opłacalności całego przedsięwzięcia. Kredyt hipoteczny w boś ciągle będzie się opłacać nie tylko klientom, ale i bankowi, bo takie zobowiązania mają wysoki współczynnik spłacalności i nikt nie strzeli sobie w stopę, tylko będzie szukał klientów za wszelką cenę.

 • motorek

  Już nie mogłem więcej godzić się na to, żeby płacić 500 zł wynajmi i 400 czynszu. No ile można? boś bank kredyt hipoteczny dał mi taki, że mucha nie siada. zacznę spałcać swoje i będę miał dla siebie i rodziny, a nie komuś pieniądze miesiąc w miesiąc nosić

 • lokks

  A jak się buduje chatę to można też zastosować np pompę ciepła i będzie to rozliczone jako część MdM?

 • tyters POZNAŃ

  myłsałem, że bardziej będą wspierać OZE. to jest w końcu przyszłość

 • BenkaHoctw

  po przedstawieniu oferty na kredyt przy 10 tys własnego wkładu + pieniądzach z MdM można myśleć o negocjacjach z bankiem? a staraliśmy się prawie o 100 tys złotych. To są przecież duże pieniądze. Sytuacja nie powinna mocno zmienić do stycznia przecież

 • robuś

  niestety, nie udało mi się otrzymać zdolności w tym banku. spróbowałem w eurobanku i od razu mi przyznali. nie wiem jakie oni tam metody wyliczeń mają, chyba dla bogatych.

Facebook