1. Program MdM
  2. >
  3. Bank Millenium

Bank Millenium

millenium-logo

Bank Millenium
Ocena: 3.1 (ilość ocen: 17)

Program Mieszkanie dla Młodych otworzył przed osobami poniżej 35 r.ż. szansę na znalezienie własnego domu lub mieszkania na korzystnych warunkach, a coraz większa ilość rodzin i singli wykorzystuje możliwość spełnienia swoich marzeń właśnie w ten sposób. Przed podpisaniem umowy kredytowej młodzi stają jednak przed ważnym wyborem – wyborem banku. W wielu przypadkach jest on determinowany takimi czynnikami jak innowacyjność, elastyczność i wszechstronność i właśnie tym z nas wychodzi naprzeciw Bank Millenium, który od ponad 25 lat rozwija się na polskim rynku. Dlaczego warto rozważyć związanie się z tą instytucją na lata?

Kredyt MdM Millenium – oferta

Uczestnictwo banku w programie MdM rozpoczęło się 14 kwietnia 2014 r. i obejmuje wiele udogodnień dla tych z nas, którzy decydują się na taki kredyt. Podstawowym udogodnieniem na liście jest flagowa dla Banku Millenium elastyczność.

  • Okres kredytowania: od 15 do 35 lat.
  • Minimalna kwota kredytu: 20 000 zł, nie mniej niż 50% ceny nabywanej nieruchomości.
  • Formy spłacania kredytu: raty malejące lub raty równej wielkości; wakacje kredytowe; możliwość odroczenia płatności jednej raty kredytu w roku, 24-miesięczna karencja – możliwość odroczenia spłaty kapitału.
  • Prowizja: 0% prowizji za udzielenie kredytu.

Dodatkowe możliwości:

Możliwość otrzymania dodatkowych 5% na spłatę części kredytu, jeśli w ciągu 5 pierwszych lat kredytowania rodzina powiększy się o 3 lub kolejne dziecko; marże niższe o 0,5% w porównaniu do marż standardowych dla Klientów aktywnie korzystających z wybranych usług Banku, brak prowizji za wcześniejszą częściową spłatę kredytu, gdy środki pochodzą z dodatkowego finansowego wsparcia w ramach programu „Mieszkanie dla Młodych”.

O Banku Millenium

Historia działalności Banku Millenium od lat stanowi symbol przemiany – przede wszystkim dlatego, że Millenium jest rówieśnikiem istotnych przemian politycznych, które rozpoczęły się w 1989 r. Już wtedy instytucja ta była wyjątkowa – to jeden z pierwszych polskich banków, które zaczynały swoją działalność jako częściowo oparte na kapitale prywatnym (jako Bank Inicjatyw Gospodarczych SA). Po pierwszej publicznej emisji akcji bank został sprywatyzowany, by troszczyć się – w pierwszej kolejności – o środki finansowe klientów korporacyjnych i jako pierwszy wydać kartę płatniczą VISA dla klientów korporacyjnych w 1991 r. Rozwój instytucji był bardzo dynamiczny – po integracji z Bankiem Gdańskim stał się najistotniejszą instytucją finansową dedykowaną biznesowi, a w 1998 roku otworzył się na potrzeby klientów detalicznych. Od 2003 roku znamy markę Bank Millenium, wyróżniającą się jedną z najnowocześniejszych, wielokanałowych sieci obsługi stacjonarnej, elektronicznej i telefonicznej dla klientów indywidualnych, przedsiębiorców dysponujących kapitałem różnej wysokości oraz korporacjom. Działalność banku wspierana jest doświadczeniem Banco Commercial Portugues (BCP Millenium) i towarzyszą mu inne podmioty Grupy Banku Millenium – Millennium Leasing, Millennium Dom Maklerski i Millennium Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych.

Działalność, produkty i usługi

Jakość obsługi i produktów oferowanych przez Bank Millenium była wielokrotnie nagradzana i wyróżniana w różnorodnych plebiscytach, co najlepiej ilustruje jego zwycięstwo w plebiscycie Newsweeka „Przyjazny Bank” w aż 3 kategoriach. Bank został również uhonorowany prestiżowym tytułem Gwiazdy Jakości Obsługi. Produktom oferowanym przez Millenium przyświeca wspólna dewiza – ma być przede wszystkim wygodnie.

„Codzienne bankowanie” w rozumieniu instytucji to elastyczne kanały umożliwiające zarządzanie i wydawanie środków niezależnie od pory dnia i miejsca, w którym się znajdujemy – na szczególną uwagę zasługuje usługa Limit w koncie na korzystnych dla klienta warunkach – są to środki, które możemy uruchomić bez dokumentowania dochodu przez Internet (jeśli od minimum 3 miesięcy udokumentowane są regularne wpływy na konto z tytułu wynagrodzenia), w placówce lub telefonicznie, by pokryć wszystkie nieprzewidziane wydatki i cieszyć się 7-dniowym okresem bezodsetkowym, niezależnie od tego, czy przelewamy pieniądze na inny rachunek, czy wypłacamy gotówkę w bankomacie. Do codziennych udogodnień należą niewątpliwie nowoczesne bankowe rozwiązania – przyjazna użytkownikowi bankowość elektroniczna, starannie zaprojektowana bankowość mobilna oraz płatności BLIK. Zachęcają również produkty kredytowe – karty kredytowe z atrakcyjnymi produktami dodatkowymi i programami partnerskimi, szyte na miarę pożyczki gotówkowe dopasowane do różnych wydatków oraz kredyty hipoteczne, w tym kredyt MdM Millenium.

Opinie o MdM Bank Millenium

Facebook