1. Program MdM
  2. >
  3. Bank Zachodni WBK SA

Bank Zachodni WBK SA

Bank Zachodni-logo

Bank Zachodni WBK SA
Ocena: 3.7 (ilość ocen: 10)

Potencjalni kredytobiorcy w programie MdM, którzy są pasjonatami finansowych innowacji na polskim rynku wspartych siłą globalnego doświadczenia, na etapie decyzji o wyborze banku powinni przyjrzeć się ofercie BZ WBK SA. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że jest do bank, który szczególnie stawia na zaufanie klientów i dynamiczny rozwój. Dziś jego produkty dostępne są w blisko 1000 oddziałów i placówek partnerskich, a dodatkowa siła BZ WBK to jego główny akcjonariusz – Santander, pierwszy bank w strefie Euro i 11. na świecie pod względem kapitalizacji. Dlaczego kredyt MDM BZ WBK jest wart uwagi?

Kredyt MdM BZ WBK – oferta

Bank zaczął uczestniczyć w programie MdM 28 lipca 2014 roku, oferując klientom konkurencyjne warunki częściowo oparte na doświadczeniu z dotychczasowo oferowanych kredytów mieszkaniowych. Jaki jest kredyt MdM BZ WBK?

  • Minimalna kwota kredytu: nie mniej niż 50% ceny nabywanej nieruchomości.
  • Okres kredytowania w programie Mieszkanie dla Młodych: od 15 do 30 lat.
  • Prowizja: od 0% do maksymalnie 3%.

Dodatkowe możliwości:

Obniżenie marży do 1,79% (uzależniona od zdolności kredytowej oraz przy posiadanym w BZ WBK koncie osobistym) udział środków własnych od 10% wartości nabywanej nieruchomości.

O Banku Zachodnim WBK

BZ WBK SA to wynik fuzji Banku Zachodniego SA z Wielkopolskim Bankiem Kredytowym w 2011 roku i w tym samym roku bank wkroczył na giełdę. Po dołączeniu do Grupy Santander, która jest posiadaczem 70% akcji i połączeniu się z Kredyt Bankiem w 2013 roku, BZ WBK stał się trzecim co do wielkości Bankiem w Polsce oraz liderem nowatorskich rozwiązań na rynku finansowym. Na szczególną uwagę, zwłaszcza gdy rozważamy kredyt MDM BZ WBK, zasługuje fakt, że pomimo kryzysu ekonomicznego w Europie bank odnotowuje systematyczny wzrost zysków i udziału w rynku finansowym.

Działalność, produkty i usługi

BZ WBK SA wychodzi naprzeciw zmieniającym się potrzebom rynku – jako pierwszy w Polsce wprowadzał rozwiązania, które dziś towarzyszą większości klientów na co dzień – karty płatnicze z mikroprocesorem, płatności bezstykowe, przelewy mobilne oraz płatności z użyciem skanera kodów QR. Wśród zróżnicowanych typów oferowanych kont osobistych znajdziemy – na przykład – konto 1|2|3 z powiązanymi zniżkami na stałe opłaty oraz konta oszczędnościowe (również walutowe). Oprócz tego atrakcyjne programy partnerskie związane z kartami kredytowymi, a także od niemal dwóch lat – kredyt mieszkaniowy MdM. Oprócz tego, BZ WBK posiada wśród swoich usług wiele rozwiązań dedykowanych biznesowi, nie wykluczając produktów dodatkowych – faktoringu i leasingu.

Opinie o MdM Bank Zachodni WBK

Facebook