1. Program MdM
  2. >
  3. Eurobank

Eurobank

Eurobank-logo

Eurobank
Ocena: 3.6 (ilość ocen: 14)

Pasjonaci nieszablonowego podejścia do produktów bankowych i innowacji planujący zakup mieszkania w programie Mieszkanie dla Młodych rozważając wybór banku, który ma zostać kredytodawcą powinni zwrócić uwagę na ofertę Eurobanku. Bank ten opiera jakość swoich usług na szczególnym podejściu do relacji z klientami i odpowiadania na ich potrzeby. To stosunkowo młody bank na naszym rynku, jednak w niczym nie ustępuje gigantom znanym od dziesięcioleci. Jakie pionierskie rozwiązania przygotował dla potencjalnych kredytobiorców Eurobank i dlaczego warto się z nim związać na lata?

Kredyt MDM Eurobank – oferta

Eurobank dołączył do programu MdM 19.05.2014 r., oferując udzielenie dofinansowania wkładu własnego oraz wsparcie w postaci spłaty części kredytu. Dofinansowanie może obejmować powierzchnię 75 m² dla lokalu mieszkalnego i 100 m² dla domu jednorodzinnego – w przypadku, gdy w dniu złożenia wniosku o dofinansowanie wkładu własnego nabywca wychowuje mniej niż troje dzieci lub 85 m² dla lokalu mieszkalnego i 110 m² dla domu jednorodzinnego – w przypadku, gdy w dniu złożenia wniosku o dofinansowanie wkładu własnego nabywca wychowuje co najmniej troje dzieci. Finansowanie w ramach programu MDM: nawet do 90% wartości nieruchomości.

  • Okres kredytowania: od 15 do 30 lat.
  • Formy spłacania kredytu: raty malejące lub raty równej wielkości.
  • Marża: od 1,89% w ofercie Niski Procent.

Dodatkowe możliwości:

Możliwość otrzymania darmowej karty HOME PROFIT przy składaniu wniosku o kredyt hipoteczny – atrakcyjne zniżki w 700 sklepach z artykułami wyposażenia mieszkania.

O Eurobank

Eurobank SA powstał z inicjatywy młodego polskiego przedsiębiorcy – Mariusza Łukasiewicza ponad dekadę temu, w a swoje produkty wdraża zgodnie z ideą prostoty i funkcjonalności. To, co wyróżniało go od początku to dostępność – ma być bankiem „na co dzień”, który dotrzymuje klientowi kroku. Do pionierskich rozwiązań wdrażanych błyskawicznie i z sukcesem należą karty płatnicze wydawane w oddziałach od ręki, wpłatomaty online oraz innowacyjne rozwiązanie zabezpieczające środki na rachunkach bieżących – TokenGSM. Większość z tych pomysłów z powodzeniem zakorzeniło się na naszym rynku. Bezpośrednio po powstaniu bank stał się członkiem Societe Generale, jednej z najbardziej prominentnych grup finansowych na światowym rynku, która w 2014 roku obchodziła swoje 150-lecie.

Działalność, produkty i usługi

Do najnowszych wyróżnień stawiających działalność banku na czele rynku finansowego należy niedawne – bo zeszłoroczne – 3. miejsce w rankingu Instytucja Roku 2015 w kategorii „Jakość obsługi w zdalnych kanałach kontaktu” oraz 4. w kategorii „Jakość obsługi w placówkach” wg portalu MojeBankowanie.pl. Typy rachunków, które oferuje Eurobank dostosowane są do różnych potrzeb klienta – znajdą tu coś dla siebie aktywni, którzy potrzebują stałego dostępu do środków o każdej porze (konto active), miłośnicy tradycji (konto classic) oraz najmłodsi i ich rodzice (konto junior).
Eurobank oferuje swoim klientom szereg dodatkowych programów lojalnościowych gwarantujących zniżki – na przykład – na rekreację (program „Rodzina i Przyjaciele” – 5% zwrotu na kartę za wydatki w danej kategorii), obszerne pakiety ubezpieczeń i usług medycznych powiązanych z produktami bankowymi oraz wyróżniające się produkty kredytowe – pożyczkę zabezpieczoną pojazdem, „wypożyczkę gotówkową” z ustaloną z góry opłatą oraz korzystny kredyt z kontem na okres do 108 miesięcy oraz wakacje kredytowe raz w roku i – wreszcie – kredyt Mieszkanie dla Młodych Eurobank dla marzących o własnych czterech kątach.

Opinie o MdM Eurobank

Facebook