1. Program MdM
 2. >
 3. BGŻ BNP Paribas

BGŻ BNP Paribas

bgz paribas-logo

BGŻ BNP Paribas
Ocena: 3.3 (ilość ocen: 13)

Ci, którzy w tym momencie mają przed sobą dylemat dotyczący wyboru banku w ramach programu MdM niewątpliwie mają szerokie możliwości. Jednym z czynników, który może przeważyć w trakcie podejmowania decyzji jest pozycja danego banku na międzynarodowym rynku finansowym – wszyscy skłaniający się ku wiodącym grupom bankowym powinni rozważyć kredyt MDM BGŻ BNP Paribas – członka BNP Paribas, który od po integracji dwóch banków (BGŻ i BNP Paribas) we wrześniu 2014 r. systematycznie umacnia swoją pozycję na polskim rynku finansowym, jako instytucja wszechstronna i lider sektora rolno-spożywczego. Czym bank wyróżnia się na tle innych?

Kredyt MDM BGŻ BNP Paribas – oferta

Bank obecny jest w programie Mieszkanie dla Młodych od 19.02.2014 i oferuje dofinansowanie wkładu własnego dla osób szukających domu lub mieszkania na rynku pierwotnym. Dofinansowanie wkładu własnego ze Skarbu Państwa możliwe jest już od 10% wkładu własnego.

 • Finansowanie w ramach programu MdM: nawet do 80% wartości nieruchomości.
 • Minimalna kwota kredytu: 50.000 zł, nie mniej niż 50% ceny nabywanej nieruchomości.
 • Okres kredytowania: od 15 lat.
 • Formy spłacania kredytu: raty malejące lub raty równej wielkości; wakacje kredytowe obejmujące 1 ratę w danym roku (nawet 12 rat w ciągu trwania okresu kredytowania).
 • Prowizja: 0% prowizji za wcześniejszą częściową spłatę kredytu, gdy środki pochodzą z dodatkowego wsparcia finansowego w ramach programu Mieszkanie dla Młodych.

Dodatkowe możliwości:

bogaty pakiet ubezpieczeń; odroczenie spłaty kapitału do 11 miesięcy w przypadku kredytu hipotecznego i aż 29 miesięcy w przypadku kredytu budowlanego.

O BGŻ BNP Paribas

Wspomniana integracja dwóch stabilnych instytucji finansowych – polskiego Banku Gospodarki Żywnościowej oraz BNP Paribas zaowocowało stworzeniem uniwersalnego banku, który umożliwił grupie BNP Paribas szeroką działalność na polskim rynku po to, by dawać klientom jeszcze więcej korzyści. Bank wyróżnia się bogatą ofertą finansową wspieraną przez wieloletnie doświadczenie na rynku międzynarodowym. Co ciekawe BGŻ BNP Paribas oferta obu banków została po integracji ujednolicona, tak by oryginalni klienci obu instytucji mogli korzystać z kredytów hipotecznych, pożyczek, kont oraz kart kredytowych na tych samych zasadach. Do końca 2016 r. BGŻ BNP Paribas ma ujednolicić również system informatyczny obu instytucji, tak by wszystkie kanały obsługi miały w pełni tożsamą formę.

Działalność, produkty i usługi

Produkty oferowane przez BGŻ BNP Paribas obejmują zróżnicowane rachunki osobiste, w tym oprocentowane na poziomie 4% w skali roku konto iKONTOAKTYWATOR, szeroki wachlarz lokat tradycyjnych i internetowych, kredyty odnawialne i gotówkowe oraz karty kredytowe i debetowe, a także fundusze inwestycyjne otwarte i zamknięte oraz pakiet ubezpieczeń. Bank notowany jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i został wyróżniony Rankingu Newsweek 2015 jako 2. w kategorii „Przyjazny Bank – bankowość tradycyjna” oraz 3. w kategorii „Przyjazny bank – bankowość elektroniczna” na podstawie badań przeprowadzanych w placówkach. Unikalna część oferty kierowana jest do rolników – produkty, które znajdziemy w tej gamie to atrakcyjne depozyty, współfinansowanie dla gospodarstw korzystających ze środków unijnych, wypracowane przy współpracy z Europejskim Bankiem Inwestycyjnym i Europejskim Bankiem Odbudowy i Rozwoju.

Opinie o MdM BGŻ BNP Paribas

 • Radziu

  ZAWSZE, ale to zawsze bawi mnie nazwa tego banku 😀

 • charles

  mam u nich konoto i myślę o hipotece z mdm, ktoś próbował, jak poszło? dawali dobre pieniądze?

 • benia

  Jak masz już tam konto to pewnie będziesz dla nich bardziej wiarygodny. spróbuj i poczytaj dobrze umowy

 • ewela

  jeden z 3 banków tkóry nam odmówił 🙁

 • hitch

  przecież to nie jest w interesie banku, żeby komukolwiek odmówić. My już tacy jesteśmy, że nie dojemy, a zaniesiemy kase do banku. dziwna polityka, tym ledwie się niełapiącym też bym dawał

  • Joanna

   oj nie bądź taki pewny oni też mają swoje regulacje i muszą się ich trzymać poza tym co z tego że dadzą kredyt, jak nie będzie miał go kto spłacać

 • grzegorz

  wszysty tylko pytają jak dostać mdm. nikomu nie chce się nawet kliknąc w test zdolności mdm i na własne oczy sprawdzić. ja chodziłem dodatkowo jeszcze po wszystkich bankach, bo każda oferta inna i nawet stówka różnicy to jest przecież 1200 złotych rocznie. a przy całym kredycie 18000 na piętnaście lat.

 • franciszek

  zupełnie nie ogarniam kredytu w BGŻ z MdM. Niiby na jednym taniej a na drugim podbijają, takż że warunki kredytowania się zrównują z innymi. Równie dobry, nie znaczy najlepszy i nie zamierzam się poddawać.

 • ernest

  Paribas dawał kiedyś stówkę za otarcie konta i myślmy całą ekipą się tam przenieśli. Smuci tylko niewielka ilość bankomatów, ale interetowo wszystko wygląda spoko, koszty też są do przeskoczenia. Dwóch znajomych zaciągnęło już kredyt hipoteczny w bgż bnp, ale nikt nie skorzystał z mdm. Mam zamiar być pierwszy, bo szkoda nie skorzystać.

 • irek

  Nieważne czy weźmiesz kredyt hipoteczny w bgż czy gdziekolwiek, sowje i tak będziesz musiał im zanieść co miesiąc. konkurencja jest za ogromna, żeby ktoś mógł sobie pozwolić na sztuczne zawyżanie cen.

 • loki

  Ciekawe czy bank hipoteczny mocno namiesza w kredytach. Paribas zostaje trochę z tyłu. Może przygotuje coś ekstra na mdm 2017

 • bogusław

  czasami mam wrażenie rze banki to ze mnie kpiom. żadnej ciekawej oferty, każda podobna do drugiej. praktycznie żadnego wyboru. musze hyba popracować nad swojom wiarygodnościom. inacej kredyt będzie mnie za durzo kosztował,

Facebook