1. Program MdM
  2. >
  3. Poradniki MdM
  4. >
  5. Banki i kredyty w programie

Banki i kredyty w programie

klienci w banku czytający umowę

Decydując się na kredyt hipoteczny z MdM należy mieć świadomość, że aby otrzymać dopłatę trzeba spełnić wszystkie warunki  ustawy. Jeśli potencjalny beneficjent kwalifikuje się do programu, to kolejnym krokiem jest wybranie odpowiedniego banku.

MdM: banki i kredyty

W kolejnym rządowym programie banki również nie zawiodły – już na etapie tworzenia ustawy, dofinansowaniem interesowały się pierwsze instytucje finansowe. Gdy program wystartował 1 stycznia 2014 roku udział w programie MdM brało kilka banków. Obecnie jest już ich czternaście, a lista ciągle rośnie. Z takiej sytuacji korzystają najbardziej beneficjenci, którzy mogą wybrać najlepszą ofertę kredytu hipotecznego z MdM dla siebie.

Wraz ze zwiększającą się liczbą banków w programie, wzrosła również liczba oferowanych kredytów. Dzisiejsi beneficjenci MdM mogą wybierać z pośród szerokiej gamy konkurencyjnych produktów finansowych. Warto pamiętać, że poszczególne banki mają różne wymagania, więc jeśli beneficjent nie otrzymał kredytu w jednej placówce, to może spróbować w kolejnych. Sama ustawa pozwala złożyć kilka wniosków jednocześnie.

Banki w programie MdM

Kredyty dla programu MdM

Facebook