1. Program MdM
 2. >
 3. Aktualności
 4. >
 5. Mniejsze oprocentowanie kredytów MdM

Mniejsze oprocentowanie kredytów MdM

pieniądze przeznaczone na dodatkową dopłatę mdm

Za sprawą coraz to niższych stóp procentowych kredyty, dofinansowywane przez państwo do wkładu własnego, stają się atrakcyjniejsze dla potencjalnych beneficjentów programu MdM. Rzecz jasna wszystko ma swoją przyczynę, jest ona niezmienna, rosnąca konkurencja. Już w najbliższych dniach (tj. od 19-05-2004r.) do programu przystąpi Euro Bank Spółka Akcyjna.

Obecna sytuacja

Razem z Euro Bankiem S.A. oraz Bankiem Millennium, który ledwo dołączył do programu Mieszkanie dla Młodych, obecnie mamy na naszym rynku 10 instytucji finansowych oferujących kredytowanie, z wcześniej wspomnianego programu (liczba ta, jak widzimy cały czas rośnie), dlatego zachęcamy do porównania wszystkich aktualnych ofert na naszych podstronach: https://mdmprogram.com/banki-i-kredyty-z-mdm/banki/.

Różnice w ofertach banków

BGŻ S.A. (Bank Gospodarki Żywnościowej S.A.)

 • Założenie standardowego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego na który wpływać będzie naszą comiesięczna pensja będzie skutkowało obniżką oprocentowania kredytu o 0,3 punktu procentowego.
 • Ubezpieczenie nieruchomości w banku pozwoli nam na otrzymanie dodatkowej obniżki marży o 0,1 punkta procentowego

Bank Millennium S.A.

 • Utworzenie rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i podpiętej do niego karty debetowej, a także wykonywanie transakcji bezgotówkowych w kwocie min. 500 zł miesięcznie da nam obniżkę w wysokości 0,3 pkt procentowego marży banku.
 • Jeśli na wcześniej wspomniany rachunek comiesięcznie wpływać będą nasze dochody, obniżka wzrośnie do 0,5 pkt procentowych.

Bank Pekao S.A.

 • Zbliżone warunki do Banku Millennium, z tym że ubezpieczenie nieruchomości można zamienić utworzeniem karty kredytowej.

Bank PKO BP S.A.

 • Założenie rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego, utworzenie karty kredytowej i ubezpieczenia na wypadek utraty pracy skutkuje brakiem prowizji za udzielenie kredytu.

Spółdzielcza Grupa Bankowa S.A.

 • Stali klienci posiadający swoje rachunki od minimalnie sześciu miesięcy mogą liczyć na obniżkę marży o 0,5 pkt procentowego. Takie same korzyści możemy uzyskać zakładając nowy rachunek oraz nabywając dwa inne produkty (np. karta kredytowa i debetowa).

Oferty poszczególnych banków z pewnością będą ewoluować, bo zmuszają do tego warunki zdrowej konkurencji z którą obecnie mamy do czynienia.

Facebook