1. Program MdM
  2. >
  3. Aktualności
  4. >
  5. Pierwsze oferty kredytów na Mieszkanie dla Młodych 2017!

Pierwsze oferty kredytów na Mieszkanie dla Młodych 2017!

Zaraz kończy się listopad i do otwarcia drugiej puli środków z MdM 2017 zostało coraz mniej czasu. Możemy zacząć przygotowywać się już teraz. Pojawiła się nawet oferta banku, dająca szansę na złożenie wniosku już w pierwszym dniu przyjmowania. Czy podobne oferty zaczną się pojawiać lawinowo?

Kredyt mieszkaniowy z dopłatą rządową

Grudzień zapowiada się bardzo gorąco. Oprócz osób spieszących się przed podniesieniem wkładu własnego do 20%, w placówkach mogą pojawić się osoby zainteresowane rządową dopłatą. Ci pierwsi dodatkowo kuszeni są ofertami specjalnymi – nie każdy bank wyrobił się z planami i stara się nadrobić na ostatniej prostej. Dlatego cześć analityków zapowiadała, że może to przynieść podwyżki od stycznia. Instytucje finansowe mogłyby chcieć zarobić na zainteresowaniu program Mieszkanie dla Młodych. Okazuje się jednak, że zadziałały mechanizmy wolnego rynku i konkurencji.

Eurobank wyszedł do potencjalnych kredytobiorców z ciekawą ofertą. Daje już teraz możliwość zapisania się na MdM. Wnioski zostaną złożone po pierwszym stycznia. Decyzja o przyznaniu kredytu hipotecznego zostanie wydana po zaakceptowaniu wniosku o dopłatę przez BGK. Zawczasu kredytobiorca dostanie od Eurobanku dokładną informację o możliwości i wstępnych warunkach kredytowania.

W prosty sposób możesz zapisać się na program MdM – Mieszkanie dla Młodych po wypełnieniu formularza kontaktowego!

Specjalna propozycja – „Niski procent dla Młodych” zakłada zmniejszenie prowizji podstawowej o 25 proc. – jest to nowa oferta dla osób, które od 17.11.2016 do 9.01.2017 złożą wniosek o kredyt z dofinansowaniem MdM. Kolejnym warunkiem jest podpisanie umowy do 31.01.2017. Koszty mogą zostać dodatkowo obniżone dzięki Cross-sellingowi.

Rola doradcy kredytowego przy kredycie MdM?

Każdy specjalista od kredytów hipotecznych rozpoczyna dzień od sprawdzenia ofert wszystkich instytucji finansowych. Dzięki czemu dysponuje odpowiednią wiedzą. Dokładnie wie jakie inne przeszkody formalne napotkamy po drodze, jakie dokumenty są nam potrzebne. Jego pomoc może okazać się nieoceniona. Ciężko jest w ciągu miesiąca stać się kredytowym znawcą, zrozumieć wszystkie niuanse umów. Oczywiście, niektóre rzeczy można sprawdzić samemu, jak np dzięki aplikacji Kalkulator MdM jesteśmy w stanie obliczyć wysokość dofinansowania, jakie otrzymamy od państwa.

To, że banki biorące udział w programie MdM już teraz myślą, jak przyciągnąć do siebie potencjalnego kredytobiorcę to dobry sygnał. Dzięki rywalizacji, klient będzie mógł wybierać między najlepszymi ofertami.

Facebook