1. Program MdM
 2. >
 3. Kalkulator MdM

Kalkulator MdM

Województwo
Województwo:
Gmina
Gmina:
Liczba dzieci
Liczba dzieci:
Rok urodzenia najmłodszego kredytobiorcy
Rok urodzenia najmłodszego kredytobiorcy:
Najprawodpodobniej nie spełniasz warunków programu MdM, kontynuuj aby sprawdzić wynik kalkulacji.
Stan cywilny
Stan cywilny:
Rynek
Rynek:
Typ nieruchomości
Typ nieruchomości:
Powierzchnia nieruchomości
Powierzchnia nieruchomości:
m2
Najprawodpodobniej nie spełniasz warunków programu MdM, kontynuuj aby sprawdzić wynik kalkulacji.
Cena nieruchomości
Cena nieruchomości:
Najprawodpodobniej nie spełniasz warunków programu MdM, kontynuuj aby sprawdzić wynik kalkulacji.
Imię
Imię:
Proszę podać poprawne imię
Nazwisko
Nazwisko:
Proszę podać poprawne nazwisko
E-mail
E-mail:
Proszę podać poprawny adres e-mail
Telefon
Telefon:
Wyślij sms
Proszę podać poprawny numer telefonu
Przepraszamy ale potwierdzenie SMS z kodem dostępu możemy wysyłać jedynie na krajowe nr telefonów z prefixem +48
Aby poznać wynik Twojego Spersonalizowanego Kalkulatora MdM udowodnij, że jesteś osobą uprawnioną - podaj numer telefonu na który wyślemy darmowy kod dostępu.
SMS z kodem potwierdzającym, został wysłany pod wskazany numer
Kod potwierdzenia
Kod potwierdzenia:
Przepisz kod otrzymany drogą sms-ową
Podany kod jest niepoprawny
Wyrażam zgodę na przetwarzanie udostępnionych danych osobowych, zgodnie z postanowieniami regulaminu
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną, zgodnie z postanowieniami regulaminu
Wyrażam zgodę na udostępnianie przekazanych danych osobowych podmiotom trzecim, zgodnie z postanowieniami regulaminu
 
Poznaj swoją dopłatę MdM!
 
 
Poznaj swoją dopłatę MdM!
 
Limit cenowy MdM we wskazanej lokalizacji
Twoja dopłata do kredytu

Kalkulator MdM – oblicz swoją dopłatę w programie Mieszkanie dla Młodych!

rodzina oblicza doplate na tablecieJeśli zastanawiasz się nad wzięciem udziału w programie Mieszkanie dla Młodych, to warto byś również sprawdził jakiej wysokości dopłatę otrzymasz. I właśnie dlatego przygotowaliśmy kalkulator MdM, który jest prostą aplikacją, dzięki której od razu dowiesz się ile zyskasz jako beneficjent rządowego programu!

Jak poznać wysokość dopłaty MdM?

Wysokość dopłat uzależniona jest od samego beneficjenta i jego życiowej sytuacji. Najniższym dofinansowaniem w programie MdM jest jednorazowe wsparcie na poziomie 10 proc., najwyższe może sięgać nawet 30 proc.  (więcej przeczytasz tu: jakiej wysokości są dopłaty MdM). Warto pamiętać, że na dopłaty mogą liczyć zarówno małżeństwa, pary nieformalne, jak i single.

Niestety, sporym problemem jest obliczenie, jak podane przez rząd procenty przełożą się na rzeczywistą wysokość dopłaty. Wpływ na to ma nie tylko sytuacja życiowa beneficjenta, ale także rodzaj nieruchomości, czy jej lokalizacja (więcej o tym: limity MdM). W związku z tym postanowiliśmy w ręce naszych użytkowników oddać Kalkulator, który w krótkim czasie wyliczy dopłatę na określoną nieruchomość.

Dlaczego warto skorzystać z naszej aplikacji?

Nasza aplikacja jest bardzo prostym i bezpłatnym narzędziem, z którym poradzi sobie każdy Użytkownik. Działa na poziomie przeglądarki i nie wymaga instalacji na komputerze. Z naszego kalkulatora można korzystać z dowolnego miejsca, o każdej porze dnia. W przeciwieństwie do innych aplikacji jest na bieżąco aktualizowany i czuwa nad nim zespół techniczny.

Jak działa kalkulator Mieszkanie dla Młodych?

Kalkulator MdM to aplikacja, która wyróżnia się prostotą obsługi. By poznać wysokość dopłaty wystarczy uzupełnić wszystkie wymagane pola, takie jak np. rodzaj nieruchomości, jej wartość, lokalizacja, metraż. Po uzupełnieniu formularza w zaledwie kilka chwil zostanie zaprezentowana kwota, którą będziemy mogli otrzymać przystępując do programu.

Jak często aktualizowany jest kalkulator?

Nowe dane do kalkulatora MdM wprowadzamy przy każdej zmianie limitów, czyli raz na kwartał. Dzięki temu, jeśli przygotowujesz się do składania wniosku o kredyt hipoteczny z dopłatą z Mieszkania dla Młodych – u nas na pewno otrzymasz aktualne wyniki. Pamiętaj, że warunkiem koniecznym jest spełnienie limitów cenowych dla danej lokalizacji. To jeden z najważniejszych warunków Mieszkania dla Młodych. Nasz kalkulator dopłat pozwoli Ci to zbadać.

Czyj wiek wpisać w przypadku pary?

W przypadku małżeństw najlepiej wpisać wiek młodszego z małżonków. Program Mieszkanie dla Młodych skierowany jest do osób poniżej 35 roku życia (chyba, że ma wychowuje co najmniej trójkę dzieci). W przypadku par kluczowy jest wiek młodszej osoby. Także jeśli jedno z Was przekroczyło już wskazany wiek, ale drugie nadal spełnia ten warunek – możecie wziąć udział w programie MdM.

Co oznaczają poszczególne parametry?

W naszym kalkulatorze MdM pytamy Cię o następujące dane:

 • województwo i gmina: chodzi tu o lokalizację danego mieszkania. Od tego zależna jest wysokość limitu ceny na 1 metr kwadratowy. Dzięki tym parametrom nasz kalkulator Mieszkania dla Młodych wylicza, czy dane mieszkanie „łapie się” cenowo do udziału w programie,
 • ilość dzieci: w zależności od posiadanego potomstwa beneficjenci mogą liczyć na różny poziom pomocy. Osoby bezdzietne otrzymają 10%, rodzice jedynaka 15%, wychowujący dwójkę potomstwa 20%, a rodzice 3 lub większej gromadki – aż 30%,
 • wiek młodszego kredytobiorcy: program skierowany jest do osób poniżej 35 roku życia, jednak współkredytobiorcami mogą być także osoby starsze: partner, rodzice lub przyjaciel,
 • stan cywilny: ten parametr nie jest decydujący przy uzyskaniu kredytu, wpływa jednak na sposób aplikowania o pomoc, w przypadku małżeństwa bierze ono udział w programie jako para. Przykładowo: nie ma możliwości wzięcia przez jednego małżonka dopłaty, jeśli drugi posiadał w przeszłości nieruchomość mieszkalną.
 • rynek: rynek pierwotny ma inny przelicznik limitu dopłat niż rynek wtórny,
 • rodzaj nieruchomości: w programie można zdecydować się na dom lub mieszkanie. Dla obu typów nieruchomości inna jest dopuszczalna powierzchnia mieszkalna,
 • powierzchnia nieruchomości: to ważny parametr dla kalkulatora MdM – pozwala sprawdzić, czy dana nieruchomość w ogóle może wziąć udział w programie,
 • cena nieruchomości: podobnie jak powierzchnia to jeden z ważniejszych parametrów. Kalkulator na jej podstawie oblicza, czy nieruchomość mieści się w limicie cenowym.

Kalkulator MdM na 2018 rok

Rok 2018 to ostatni rok działania programu Mieszkanie dla Młodych. Jeśli chcesz załapać się na nabór na dopłaty MdM 2018 – koniecznie skorzystaj z naszego kalkulatora MdM i oblicz, ile masz szansę uzyskać. Przygotowania do uzyskania dopłaty warto rozpocząć już 2 miesiące przed rozpoczęciem ostatniego naboru, czyli 2.01.2018.

KCo robić, gdy odpowiedź jest negatywna?

Jeśli okazuje się, że jeden z parametrów nie spełnia kryteriów programu Mieszkanie dla Młodych: nie wszystko stracone. Być może należy rozejrzeć się za inną nieruchomością? Nasz doradca chętnie wskaże Ci rozwiązania i pomoże zoptymalizować wniosek o kredyt hipoteczny z programu.

Podziel się swoją kalkulacją:

 • Aneta

  oo, mam szansę na 30 tysięcy złotych z 1 dzieckiem. Chyba skorzystamy z mdm 🙂

 • 😉

  Brawo, wygląda na to, że
  możesz się ubiegać o kredyt hipoteczny z dopłatą w ramach programu MdM.
  Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą, aby zweryfikować czy możemy Cię
  zapisać do programu MdM.

  Limit cenowy MdM we wskazanej lokalizacji

  4776.2zł/m2

  Twoja dopłata do kredytu

  16933.8zł

  https://uploads.disquscdn.com/images/565fb9c73aec9ddbc9bf74f969254979c998b7d9bfa7b7fd7c37d0ea6bae9697.jpg

 • Bartek

  No nieźle:

  Twoja dopłata do kredytu

  56943zł

  • Adaś Bratny

   dla ilu dzieci? prubuje obliczyc dla swojej rodzinki i wiecej niz 30 tysiecy nei moge ukulac

 • Weronika Ka

  mi wychodzi, że się nie łapię? co jest nie tak?

 • Zdzisław Komin

  Mi wyszło prawie 40 tys. i to była zachęta do większego, niewyposażonego mieszkania z rynku wtórnego. dzięki temu mogłem pieniądze odłożone na wkład wpakować bezpośrednio w taki remont jak sobie wymyłsiliśmy. z ogromnym tarasem. i tak… chwalę się 🙂

 • megafind

  U mnie we wrocławiu, żeby znaleźć mieszkanko, to niemałe wyzwanie. z dopłatą oczywiście. klawiatura i komputer aż się grzało od sprawdzania w kalkulatorze.

 • gusto EL

  trójka dzieci, to teraz jak na loterii wygrać 🙂 gdzie się nie spojrzeć tam plusy i promocje

 • gusto EL

  a to jak mam np. ileś tam tysięcy to mogę jeszcze dopłacić żeby mieć wyższy wkład własny, czy tylko to co daje program Mieszkanie dla Młodych.

 • Klara Wells

  nikt mnie nie wyprzedzi w styczniu. Walczę o 20% nie ma żartów

 • Martin Zakopane

  hahah, ponad 53 tysiące, gratis auto 🙂

 • merkarka

  Zdolność kredytowa pozwala mi na szeregowiec, dopłata to troszkę ponad 20 tys. a z czego wziąć i urządzić mieszkanie? starczy na łazienkę i korytarz może i to wszystko. Gdzie tutaj do wykończenia na katalogowym poziomie…

 • Ewelina Mucha

  38245 🙂 swietna wiadomość 🙂

 • kiniolek

  wyliczyło mi 8 tys dopłaty. a musiałbym czekać do stycznia… muszę to jeszcze raz sobie przemyśleć przez świeta

 • toczekowil

  tylko jak się wszystko pozmienia w styczniu. wszystko ok, mam dopłaty prawie 30 tys, ale 5 dych obsunięcia limitu w woim mieście i będzie po wszystkim

  • mdmprogram.com

   Zmiany limitów są raczej kosmetyczne, chociaż oczywiście się zdarzają. Jednak możemy być dobrej myśli, rynek nieruchomości jest stabilny.

 • fitron Kos

  obliczyło mi ponad 40 tys jak się uda to otwieramy w styczniu szampana jeszcze z wesela 🙂

 • aldona01

  Mam na oku piękne mieszkanie, ale z antresolą w pokoju dla dzieci, czy takie coś się liczy podwójnie do metrażu?

 • tormel Elek

  Jak facet sprzedaje mieszkanie, które kupił jako inwestycję i nikt tam nie mieszkał, to mam wpisać rynek pierwotny czy wtórny?

 • Tomek Gert

  Wychodzi mi 18 tys zł.Chcę zainwestować w mieszkanie, wynająć je i wyjechać za granicę odłożyć trochę pieniędzy, żeby szybciej spłacić kredyt. Muszę mieszkać w lokalu na który dostałem wsparcie?

  • mdmprogram.com

   Teoretycznie nie ma obowiązku meldunkowego. Jednak wynajem jest niezgodny z warunkami MdM, może Pan stracić dofinansowanie. Drugim niebezpieczeństwem jest umowa z bankiem, zmiana miejsca zatrudnienia również może mieć swoje konsekwencje. Należałoby sprawdzić jak kredytodawca zapatruje się na spłacanie zobowiązania z zagranicy.

 • BenkaHoctw

  wyliczyło nam przy dwójce dzieci 20% – ponad 30 tys. złotych. Jak urodzę dziecko już w 2018 to dobije mi 10% więcej, czy tylko 5% na kolejne?

 • Kasia

  Lol w teście zdolności wynika, ze spełniam wymogi, w kalkuacji już nie 😉 To jak jest?:)

  • mdmprogram.com

   Może gdzieś wkradł się błąd?

   • Kasia

    Sprawdziłam jeszcze raz, wszystko się zgadza, może gdzieś coś pomyliłam. Pozdrawiam!

 • Marek Terski

  Kiedy najlepiej zabrać się za przygotowanie wniosku na przyszły rok?

 • Ona

  A gdy ma sie nieruchomosc z kredytem hipotecznym a chce kupic wieksze mieszkanie da sie jakos to zalatwic zeby ostac dotacje?

  • lisewka

   To chyba jedynie jak masz trójkę dzieciaków jeszcze na wychowaniu. Inaczej właśnie nie spełniasz warunku o nieposiadaniu nieruchomości w przeszłości. A to jest kluczowy punkt.

 • Ania

  Jeżeli jesteśmy w trakcie budowy domu (dach, okna, centralne, ocieplenie poddasza, obniżone sufity,.woda, prąd już są) i potrzebuje kredyt na wykończenie domu , to czy dofinansowanie też mi się należy?

  • jędruś

   do wykończenia nikt ci nie da dofinansowania. możesz zapomnieć.

 • stefi#stefi

  U mnie rodzice pomogli. Nie miałem żadnych kłopotów w tej kwestii. Nic w banku nie mówili, żeby były jakieś ograniczenia, ale może to zależy od konkretnego przypadku.

 • numi

  jest duży wybór co do żyrantów. kiedyś były ograniczenia, teraz już ich nie ma.

 • Marek_S

  Z tego, co mi wyszło, to mieszkanie mogę na kredyt brać. nawet nieźle to wygląda, łapię się na dopłatę. w 2018 startuję, szkoda stracić taką okazję.

  • karmel

   jak zdążysz, jak się ludzie rzucą to chwila moment i nic nie zostanie. trzeba dobrze się przygotować.

 • noel

  nie kwalifikuję się do dopłaty. moje mieszkanie jest za duże, czy da się tak zrobić że dostane dopłate tylko do wielkości takiej, jaka jest w ustawie?

  • Zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą na stronie: https://mdmprogram.com/ – istnieje możliwość optymalizacji powierzchni w określonych przypadkach.

 • Poszukiwania mieszkania najlepiej zacząć już w okolicach października-listopada.

 • Marzena

  Jeśli chcielibyśmy się budować u rodziców na polu obok domu, czyli na ziemi , która nie jest naszą własnością tylko rodziców to czy jest taka możliwość byśmy dostali dopłatę?

  • Dzień dobry, najlepiej jeśli udadzą się Państwo z tym pytaniem do Urzędu Skarbowego, bowiem wszystko zależeć będzie od indywidualnej interpretacji.

 • krzysiek

  ja już nie kwalifikuję się do dopłaty, mam 36 lat. ale czy może moja żona z niej skorzystać skoro ma 31 w tym roku?

  • Jak najbardziej. Mogą Państwo skorzystać z dopłaty. Liczy się bowiem wiek młodszego ze współmałżonków.

 • Krzysiek

  Limit prawie 6400 zł za m2 na rynku pierwotnym w Warszawie? Przecież to jest niemożliwe, żeby skorzystać z programu MdM w stolicy

  • szczaw

   Możesz sobie jedynie coś na obżerzach znaleźć i dojeżdżać 20km do pracy. Ewentualnie jakąś ruinę do remontu. niedługo będą nowe limity, zobaczymy czym nas zaskoczom!!! aż strach się bać.

  • monki

   no jasne, że nie da się kupić mieszkania w takiej cenie. to grube niedoszacowanie, powinni coś z tym zrobić. przecież w stolicy są ceny z kosmosu. jedynie co to gdzieś na wsi pod wa-wą da się coś znaleźć. kto układa te limity, chyba specjalnie je tak ustawiają.

 • Bożydar

  wedłóg wyliczeń przysługuje mi dopłata i to całkiem spoko. może uda mi się załapać na mdm 2017 jak tę pulę odblokujom, zobaczymy

 • Dzień dobry, limit metrażu wynosi 100 m2, a w przypadku osób wychowujących co najmniej troje dzieci jest o 10 m2 większy.

 • tosia

  kwalifikuje się 🙂 dostanę ponad 20 tysięcy dopłaty. nie wiem czy starać się w sierpniu czy lepiej poczekać do stycznia. boję się że tej puli na 2017 nie starczy, w styczniu jednak kasy do zdobycia będzie więcej.

  • ksifa

   to fakt wtedy są większe szanse. jednak chyba zaryzykuję. tak bardzo chcę się z rodziną przeprowadzić!!!

 • Dzień dobry, tak może Pani skorzystać ze zwrotu podatku VAT. Jest to opcja dla osób budujących dom.

  • Zielonoocka

   Witam,
   Interesuje mnie również budowa domu na własnej działce, czy macie artykuł/informacje ze szczegółami dotyczącymi takiego wykorzystania programu MDM? Czy wtedy kalkulator też to dobrze oblicza i jak wpisać cenę nieruchomości?

  • Zielonoocka

   Witam,
   Mnie również interesuje budowa domu na własnej działce. Jak w takiej sytuacji działa program MDM? Czy kalkulator dotyczy również takiego wykorzystania środków? jak wpisać cenę nieruchomości? Szacunkową?

 • okapi

  co 40 tysięcy? no, nieźle wyszło

  • podsa

   no mieć a nie mieć. to duży zastrzyk gotówki. ile trzebaby było pracować na taką kaskę, a tak masz tu free

 • alex

  Oczywiście, że możecie. Posiadanie takiej działki nie skreśla z możliwości skorzystania z programu. Ja mam podobną sytuację i zamierzam skorzystać.

 • Dzień dobry, dofinansowanie MdM można uzyskać jedynie na zakup nieruchomości mieszkalnej (domu jednorodzinnego lub mieszkania) z rynku pierwotnego i wtórnego. Osoby budujące systemem gospodarczym mogą ubiegać się o zwrot części VAT za materiały budowlane. Wykaz materiałów można znaleźć na stronie MiB.

 • Fabia

  Przy dwujce dzieci tak jak w mojim przypadku to już jest niezła sumka. Chyba nie ma na co czekać skoro już niedługo odblokują następną pulę. jakie dopłaty powychodziły u Was?

  • kaziu

   ja dopiero będę składać wniosek o mdm. mam nadzieję że zdążę z tą pulą sierpniową.

 • wiesia

  to spróbuj jeszcze raz może coś się zawiesiło

 • Dorota Kosiec

  mam pytanie czy jeżeli jestem w związku małżeńskim musimy kredyt brac razem czy moze jedno z nas? nie posiadaliśmy nigdy swojej nieruchomości

  • Dzień dobry, w przypadku małżeństw kredyt musi być udzielony obojgu małżonkom.

  • Jagna

   też chiałam sama wziąć kredyt, bo mam z mężem podpisaną intercyzę, ale nawet w takim przypadku odmawiają.

 • Dzień dobry, wniosek należy złożyć w banku, w którym mają Państwo kredyt. Dodatkowe 5% w ciągu pierwszych 5 lat od otrzymania dofinansowania przysługuje jeżeli urodzi się (lub zostanie przysposobione) trzecie lub kolejne dziecko. Dopłatę można uzyskać tylko jeden raz na wniosek kredytobiorcy. Formularz należy złożyć w ciągu 6 miesięcy od narodzin dziecka. Zapraszamy do lektury artykułu: https://mdmprogram.com/aktualnosci/ciaza-dziecko-mdm/

 • marzenka

  wyszło mi 35 tysięcy zł. to sporo. jak dla mnie gra warta świeczki. tylko, żeby zanleźć mieszkanie w łodzi, które mieści sie w limitach…

Facebook